przed 30 zmarszczki pod oczami skuteczne sposoby walki

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: przed 30 zmarszczki pod oczami skuteczne sposoby walki

Postprzez kubeczek » 05 Paź 2017, 21:25

tez podrzucam ciekawy artykuł http://www.vichy.pl/blog/sekrety-urody-koreanek-czyli-jak-zachowac-skore-bez-zmarszczek-na-d%C5%82uzej/vmag64453.aspx bo nie wiem czy wszystkie słyszłąyście o metodzie koreanek na zachowanie młodości na dłużej :) myk polega na regularnej pielegnacji z zachowaniem 10 kroków codziennie! u mnie niestety wieczorna pieegancja zazwyczaj konczy sie na zmyciu makijazu i ewentualnym nałożeniu kremu, wiec nie dziwie sie ze mam problemy z cera zwlaszcza w okresie jesienno-zimowym. O cerę jednak trzeba dbać od samego poczatku bo bez sensu pozniej wydawac kase na zabiegi estetyczne ;/
kubeczek

Postprzez Grotabryza.eu » 06 Paź 2017, 09:45

Jest kilka sposobów walki ze zmarszczkami pod oczami i tutaj oprócz dobrych kremów polecam regularne okłady z rumianku, które też zdają egzamin.
Grotabryza.eu

Postprzez julka » 28 Mar 2019, 03:14

Mysle, ze przed 30stką nie ma potrzeby działać jakoś intensywnie. Na spokojnie wystarczy mezoterapia albo wypełnienie kwasem hialuronowym. To nie tylko spłyci zmarszczki, ale też nawilży skórę, zmiękczy, odżywi, dzieki czemu bedzie wygladac mlodziej i ladniej. Tylko ze najlepiej jak takie zabiegi wykonuje lekarz- w Warszawie polecam umówić się na konsultację do kliniki Melitus. Pracują tam doswiadczeni lekarze, niektorzy nawet moga byc kojarzeni z tv, bo wypowiadaja sie jako eksperci z dziedziny medycyny estetycznej.
julka

Postprzez dama pik » 08 Kwi 2019, 10:37

Ja cenię zabiegi HIFU - http://www.preibisz.com/zabiegi/ultraskin-ii-hifu/ . Rezultatem zabiegu jest natychmiastowe napięcie, redukcja zmarszczek wokół ust, oczu, na szyi i czole, podniesienie policzków, odmłodzenie dekoltu. Wszystko jest bezboleśnie, nie ma igieł, a efekty widać po 1 zabiegu. Polecam i Wam!
dama pik

Postprzez Fiona864PL » 09 Kwi 2019, 10:32

Ja początkowo próbowałam przeróżnych ćwiczeń mimicznych na zmarszczki. Eksperymentowałam z tzw. jogą twarzy, no ale niestety na takie ćwiczenia już chyba dla mnie za późno. Ostatecznie zrobiłam komputerową analizę skóry twarzy w gabinecie medycyny estetycznej i lekarz zaproponował mi wampirzy lifting twarzy. Wyniki pokazały, że mojej skórze twarzy daleko do gładkiej i tylko taki zabieg może mi pomóc. Ufam swojemu lekarzowi, gdyż z medycyną estetyczną jest związany od prawie 20 lat, ale strasznie obawiam się tego zabiegu. Jakie jest prawdopodobieństwo, że zabieg się nie uda i będzie jeszcze gorzej....? :cry: :cry:
Fiona864PL

Postprzez kratka » 25 Kwi 2019, 08:58

Może dobrym rozwiązaniem byłoby użycie nici liftingujących?
Zerknij sobie tu https://mimari.com.pl/pl/c/Nici-liftingujace-PDO/159
nie wiem czy w Twoim przypadku będzie zasadne ich użycie ale jeżeli nie zapytasz specjalisty to nie będziesz wiedzieć
więc myślę, że warto po prostu spróbować umówić się na wizytę i zobaczysz co Ci powiedzą.
kratka

Postprzez majakorczynska » 22 Maj 2019, 01:19

Ja mialam lekko wypelnianie okolice oczu przez dr Noszczyk i polecam. Ilosc preparatu byla niewielka, ale na mloda skore nie ma tez co przesadzać. A jednak dzieki temu zmarszczki sie splycily, skora zrobila sie taka miekka w dotyku nawilzona, wiec nowe zmarszczki tez sie poki co nie pojawiaja :)) warto sprobowac. a jak nie ten zabieg, to jakis inny, pani doktor dobrze doradza, nie wciska nic na sile, tylko zalezy jej na zadowoleniu pacjentki :)
majakorczynska

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości