Prostownica - na co zwrocic uwage?

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Prostownica - na co zwrocic uwage?

Postprzez Vanesska » 29 Paź 2018, 12:25

Poszukuje na prezent dla znajomej prostownicy, nie znam sie kompletnie na tym - na co zwrocic uwage przy zakupie?? I jakie firmy sa dobre? Pomozecie?
Vanesska

Re: Prostownica - na co zwrocic uwage?

Postprzez Sylwianaa » 29 Paź 2018, 19:28

hmm no jak prostopwnica na prezent to musi być cos fajnego. Zerknij sobie na modele prostownic babyliss. Ja mam taką prostpwnice i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim jest lekka i wygodna wiec nawet prostowanie długich włosów (sczególnie z tyłu) nie stanowi wiekszego problemu. Polecam, kolezanka bedzien a pewno bardzo zadowolona.
Sylwianaa

Re: Prostownica - na co zwrocic uwage?

Postprzez Becia797 » 31 Paź 2018, 16:05

Fajnie jakby prostownica miała kilka poziomów temperatury, żebyś mogła je prostować pzy najniższym nastawie, który będzie najmniej szkodliwy dla włosów. Do tego od razu radzę kupić sobie jakiś kosmetyk ochronny przed wpływem gorącego powietrza (Np. tu - https://www.gobli.pl/prostowanie-wlosow-c4170). Dzięki temu włosy nie będą się aż tak niszczyły w czasie prostowania. I zazwyczaj najlepiej używać prostownicy na pasma, które faktycznie tego wymagają, a nie na całe włosy. Sama sobie niestety przypaliłam dość mocno końcówki od zbyt częstego prostowania włosów.
Becia797

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości