produkty trychologiczne- uzywacie?

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

produkty trychologiczne- uzywacie?

Postprzez promykslonca » 25 Lip 2016, 20:01

Jak w tytule ;) Nie wiem czy sobie nie kupić, bo skore mam troche sucha na glowie i chcialam jakos zagescic wlosy. a nie chce juz wydawac kasy na jakies pseudotabletki i inne cuda na kiju :D moze cos polecacie? czekam na odpowiedzi :)
promykslonca

Re: produkty trychologiczne- uzywacie?

Postprzez rihanna » 27 Lip 2016, 21:29

a co to sa trychologiczne produkty? bo tez bym chetnie przygarnela nowe wlosy na glowie :D bo jak na razie lykam jakies suplementy, ale nie pomagają. :|
rihanna

Postprzez julka » 31 Lip 2016, 20:52

u mnie dobry rezultat daje hair pharma, innych marek typowo trychologicznych nawet nie znam ;) w Polsce niestety wiekszosc ludzi wierzy w to, ze suplementy pomogą zagescic wlosy, zamiast udac sie do trychologa i poprosic o doradzenie czegos specjalistcznego ;)
julka

Postprzez promykslonca » 02 Sie 2016, 20:08

julka napisał:u mnie dobry rezultat daje hair pharma, innych marek typowo trychologicznych nawet nie znam ;) w Polsce niestety wiekszosc ludzi wierzy w to, ze suplementy pomogą zagescic wlosy, zamiast udac sie do trychologa i poprosic o doradzenie czegos specjalistcznego ;)

a jak dzialaja takie trychologiczne bajery? :P gdzie mozna kupic hair pharme? noo ja tabletki juz olałam- tylko kase w błoto wyrzucilam :roll:
promykslonca

Postprzez julka » 06 Sie 2016, 16:59

Zwyczajnie :) ale od kosmetykow czy tabletek roznia sie przede wszystkim skladem- jest specjalistyczny, profesjonalny, wiec ma wieksze szanse powodzenia niz np. napar z pokrzywy :mrgreen: :mrgreen: mialam szampon do codziennego użytku i do tego wcierki-ampułki :) staralam sie uzywac regularnie, bo wtedy latwiej o lepszy efekt i ta dam- wlosy w koncu wygladaja jak u czlowieka :D
julka

Postprzez Kozaj » 10 Sie 2016, 12:57

dla mnie lepsza jest pielęgnacja włosów u fryzjera. można iść do kerastase http://www.kerastase.com.pl/pl-pl/pielegnacja-w-salonie i zrobią z twoimi włosami cuda, których sama w domu nie dasz rady.
Kozaj

Postprzez promykslonca » 14 Sie 2016, 12:05

okej, w takim razie po dlugim weekendzie zobaczę gdzie mam najblizsza apteke z hair pharmą :) licze, ze w koncu wloy zaczna mi rosnac, bo ich obecna kondycja wola o pomste do nieba :mrgreen:
promykslonca

Następna

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości