Problem z celulitem

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Problem z celulitem

Postprzez SulphurZdroj » 14 Cze 2018, 07:56

Produkty marki Sulphur można znaleźć w większości aptek w całej Polsce: zarówno stacjonarnych, jak i prowadzących sprzedaż online. Dostępne są także w wybranych sklepach zielarsko-medycznych. Pod numerem telefonu 41 378 78 93 możesz skontaktować się z naszym działem sprzedaży i zamówić interesujący Cię produkt albo zapytać, czy jest osiągalny w konkretnej aptece. Po szczegóły odsyłam do zakładki “Gdzie kupić” na naszej stronie internetowej.
Przedstawiciel firmy Sulphur Zdrój, 28-100 Busko Zdrój ul. Jana Rokosza 18, tel. 41 378-78-93
SulphurZdroj

Postprzez dama pik » 27 Cze 2018, 09:16

Ja bym chciała skorzystać z zabiegu urządzeniem BODY MASTER, a to nieinwazyjna terapia próżniowa na ciało, której celem jest modelowanie sylwetki, naprawa napięcia skóry, redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz napięcie mięśniowe. Korzystałyście kiedykolwiek z takiego zabiegu? Podobno po serii 6 zabiegów na prawdę widać efekty! Moja przyjaciółka mnie namawia, bo sama korzystała w warszawskim salonie Alter Ego: http://salonalterego.pl/zabiegi-wyszczuplajace/ . Myślicie, że warto spróbować?
dama pik

Postprzez Sylwianaa » 29 Cze 2018, 07:36

Nie znam kobiety, która nie miałaby problemu z cellulitem. Ja już zimą zaczęłam walkę ale jak na razie efektów brak. Zastanawiam się nad jakimś skuteczniejszym sposobem - czytałam, że można zrobić zabieg antycellulitowy Wrocław w gabinecie Magia dla Ciała. Kilka takich zabiegów powoduje zmniejszenie cellulitu i wyszczuplenie ciała. Jak sądzicie - warto? U mnie żadne domowe sposoby nie działają wiec może to ostatnia deska ratunku.
Sylwianaa

Postprzez inga7 » 02 Lip 2018, 08:56

W klinice Dr Preibisza w Warszawie można wykonać zabieg laserem SHAPE - http://www.preibisz.com/, a akurat w lipcu jest miesiąc promocji i jeden taki zabieg można odebrać sobie za darmo :) Czytałam, że technologia lasera świetnie redukuje celullit, rozstępy, rozbija tkankę tłuszczową, wyszczupla oraz ujędrnia nasze ciało, zwiększa elastyczność skóry i poprawia jej sprężystość. Najlepiej wykupić serię zabiegów, bo wtedy widać najlepszy efekt. Można super przygotować swoje ciało na plażę :D
inga7

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości