Problem z celulitem

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Problem z celulitem

Postprzez lightmaster » 22 Sie 2018, 15:40

ahh ten nieszczęsny cellulit, wiecie co ja to się przestałam przejmować mam go od zawsze i czego bym nie robiła będzie i trudno.
lightmaster

Postprzez Nina123 » 31 Sie 2018, 10:23

Polecam zastosować kremy od zdrowienaplus.com, fajne i szybkie efekty!
Nina123

Postprzez wiola.pik » 24 Paź 2018, 08:49

Problem cellulitu dotyka chyba wiele kobiet. Najgorsze jest to, że tak ciężko się go pozbyć. Niby są jakieś ćwiczenia które mają pomóc zniwelować ten problem ale na mnie zbytnio one nie działają ;(
Perfumeria internetowa https://esentire.pl
wiola.pik

Postprzez aklina88 » 25 Paź 2018, 11:55

Pozostają jeszcze zabiegi. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest endermologia, jednak tutaj trzeba zachować systematykę. Nie wystarczy jeden zabieg, ale cała seria. Widać dobre efekty, ale trzeba też pamiętać, że jesli ma się skłonności genetyczne to problem będzie powracał :( Pocieszenie jest takie, że większość kobiet ma ten problem, co ciekawe nawet tych szczupłych!
Piękno jest doskonałością z defektami. La Nika
aklina88

Postprzez paryska » 31 Paź 2018, 14:51

Taka nasza uroda, że dużo z nas się z tym zmaga :( Dla pocieszenia dodam, że mężczyźni też nie są od tego wolni i dużo facetów go ma. Na zabiegi wyrzucisz dużo pieniędzy tak naprawdę w błoto, bo po jakimś czasie cellulit i tak wyjdzie i trzeba będzie wszystko powtarzać - czyli płacić jeszcze więcej. Najlepsze w utrzymaniu cellulitu w ryzach jest sport + kosmetyki ujędrniające.
paryska

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości