Prezenty

Re: Prezenty

Postprzez aleksandrace » 07 Gru 2017, 10:40

Ja ostatnio trafiłam nawet na stronę e-torty.pl, gdzie mają różne torty i ciasta na zamówienie. Dowóz w całej Polsce, także bardzo ciekawa opcja. :) Różne torty w życiu jadłam, ale takiego co przejechał pół Polski to jeszcze nie. :D Jestem ciekawa, czy ktoś już próbował takiego sposoby na prezent, w końcu to dość nietypowe i delikatne zamówienie. Ciekawe jak bardzo można dopasować swoje preferencje smakowe. Mi się marzy tort czekoladowy, z czekoladowym biszkoptem, kremem i wszystkimi dodatkami :shock: Być może na urodziny zrobię sobie taki prezent. ;)
aleksandrace

Postprzez znudzona » 14 Gru 2017, 15:50

Ja zastanawiam się czy nie skorzystać z oferty http://leasinglaptopa.pl/Huawei-60a81b88-8e74-4b38-b48e-b2ee920bba9c Wziąć laptop w leasing i spłacać raty a na końcu dokonać wykupu. Nie będę musiała wykładać całej gotówki na raz. A laptop to prezent dla męża , który jeździ w trasy i dobrej jakości laptop mu sie przyda.
znudzona

Postprzez anetamska » 14 Gru 2017, 16:05

Jak widać wszystko można już kupić w necie. Zaraz opowiem moją historię zakupu naszyjnika z prawdziwych pereł. Od jakiegoś czasu myślałam nad prezentem dla mojej chrześnicy, okrągłe urodziny, mam ją jedną, kochaną bardzo więc postanowiłam podarować jej coś niezwykłego. Tylko, co by to mogło być? I tu miałam problem. Po dłuższym zastanowieniu doszłam do wniosku, że biżuteria będzie najlepsza. Bo cóż może bardziej ucieszyć młodą, piękną dziewczynę jak nie biżuteria? Tylko, że biżuteria biżuterii nierówna, nie chciałam, żeby dostała kolejny srebrny czy złoty łańcuszek z wisiorkiem albo coś w tym stylu, to miało być coś godnego podziwu i pozazdroszczenia, ale co? Zaczęła się moja wędrówkę po jubilerach. Pięknych wyrobów w nich nie brakuje, kosztowności wyeksponowane, zachęcające do zakupu, ale nie mnie. Chociaż nie powiem, były perły, które przykuły mój wzrok, ale nie na długo. Owszem, urocze jednak brakowało mi w nich tego czegoś, takiej wyjątkowości, autentyczności. Pomału rezygnowałam, ale z pomocą przyszła koleżanka, która opowiedziała mi o sklepie jubilerskim w Warszawie z kolekcją biżuterii właśnie perłowej. No cóż, do stolicy mam za daleko, pozostaje mi jedynie strona internetowa sklepu https://gemlord.pl/ zdaję sobie sprawę, że nie odtworzy prawdziwego wdzięku klejnotów, ale trudno, zachwyt koleżanki nad perłami był tak przekonywujący, że ''wpadłam'' tam. Kolekcja rzeczywiście zapierająca dech w piersiach, siedziałam i podziwiałam, podziwiałam i nie wiedziałam na co się zdecydować. Ostatecznie wybrałam naszyjnik typu Princessa https://gemlord.pl/pl/p/Biale-perly-5%2C5-6-mm/749 cały z bielusieńkich, wysokiej jakości słodkowodnych pereł z zapięciem z białego złota. Kiedy po otrzymaniu otworzyłam pudełko, dosłownie zaniemówiłam z podziwu. To było to czego poszukiwałam, a czego nigdzie nie spotkałam. Dowiedziałam się, że kupiłam naszyjnik w jedynym takim sklepie w Polsce i kupiłam go właśnie drogą internetową.
anetamska

Postprzez dankalol » 19 Gru 2017, 06:39

A słyszeliście kiedyś o tym by prezenty dobierać do konkretnej osoby zgodnie z jej typem osobowości ? Ja nie ale po przeczytaniu tego wpisu https://www.ziko.pl/blog-post/dobierz-gwiazdkowy-prezent-do-osobowosci/ mam na to ochotę heh. Warto zerknąć, moim zdaniem to fajna inspiracja dla osób, które nie mają pomysłu na upominki dla najbliższych.
dankalol

Postprzez kodipleksja » 26 Gru 2017, 23:28

Ja z kolei jestem za nastrojowymi upominkami dla najbliższych. Pomoc taka jak świece lub ładna ozdoba zawsze się sprawdza, nawet jako dodatek do głównego prezentu. Można połączyć to zarówno z nastrojowym zestawem SPA dla kobiet jak i z książką dla mężczyzny. Wiele o tym czytałam, więcej można sprawdzić w sieci. Ja dzięki takim trikom nigdy nie mam problemu z dobraniem prezentu i dodatkowo zawsze trafiam w gusta solenizantów. To chyba talent, talent do dawania radości. :)
kodipleksja

Postprzez leoonarrd21 » 27 Gru 2017, 02:25

Jeśli chodzi o prezenty dla kobiet, to moim zdaniem najlepiej sprawdza się biżuteria. Ostatnio bardzo ciekawe komplety oraz inne dodatki tego typu widziałem w sklepie Pakamera. Możecie tam zajrzeć jeśli szukacie czegoś eleganckiego w dobrej cenie dla swoich kobiet :)
leoonarrd21

Postprzez julka » 04 Sty 2018, 00:51

Jeśli dobrze znamy osobę, której chcemy coś podarować- szukanie, robienie prezentu będzie czystą przyjemnością. Ja na przykład wiedziałam, że mój mąz od dluzszego czasu marzy o tatuażu u Adolfa z Jah Love Tattoo Studio: https://www.facebook.com/pg/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10151263309221226 więc zapisałam go w ramach świątecznego prezentu na sesję do niego. Termin co prawda odległy- jak to u profesjonalnych rozchwytywanych tatuazystow, ale maz jest przeszczesliwy, a ja ciesze sie, ze prezent ode mnie sprawil mu taka radosc.
julka

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości