Prezent

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Prezent

Postprzez leoonarrd21 » 22 Lut 2018, 22:06

Jeśli ma to być prezent na przykład dla dziewczyny, to według mnie świetnym rozwiązaniem będzie biżuteria. Ostatnio kupując upominek dla narzeczonej trafiłem na sklep Pakamera i uważam, że mają na prawdę bardzo ciekawą ofertę. Jeśli wy też zamierzacie uszczęśliwić wybrankę swojego serca nową biżuterią, to według mnie warto do tego sklepu zajrzeć!
leoonarrd21

Postprzez Beauty-vital.pl » 26 Lut 2018, 12:12

A może voucher do Spa lub gabinetu kosmetycznego na profesjonalne zabiegi i masaże ? Moim zdaniem to najlepsza opcja i masz pewność iż prezent okaże się trafny, zapraszamy do nas :)
Beauty-vital.pl

Postprzez sulej19 » 20 Mar 2018, 10:43

A ja z kolei mogę stwierdzić, że dobrym pomysłem na prezent może być...obraz. Dlaczego? wierzcie mi, że poza względami prestiżowymi następuję w naszym społeczeństwie wzrost zainteresowania kulturą. Przede wszystkim cieszy mnie to, ponieważ sam mam naturę humanisty i na parapetówkę mojego brata postanowiłam sprawić mu prezent. Zrobiłam szybki research w necie, trafiłam na tę stronę - https://desa.pl/pl/pages/7/jak-kupic, zamówiłam i jestem bardzo zadowolona, ponieważ dzięki temu mogę liczyć na to, że mój brat będzie miał w domu chociaż odrobinę sztuki...
sulej19

Postprzez arimard5 » 20 Mar 2018, 23:19

Moim zdaniem prezenty powinny być przede wszystkim praktyczne
arimard5

Postprzez BucikSklep.pl » 30 Mar 2018, 07:49

Obraz wydaje mi się prezentem raczej dla konesera lub kolekcjonera sztuki. Polecam coś bardziej praktycznego jak galanteria skórzana, co o tym sądzicie?
BucikSklep.pl

Postprzez dybciowa » 17 Maj 2018, 09:13

Zgodzę się z moimi poprzednikami - zegarek to świetny pomysł na prezent. Jeśli wiemy, że osoba, którą chcemy obdarować ma już dużo tego typu akcesoriów, można kupić np. dodatkowe eleganckie paski i przyrządy zegarmistrzowskie, które umożliwiają samodzielną ich wymianę. Oryginalne, niedrogie - idealne dla osób, które zwracają uwagę na biżuterię :)
dybciowa

Postprzez stylowa » 06 Cze 2018, 14:22

Ja również polecam jakiś stylowy dodatek. Np takie torebki damskie wieczorowe mogą być fajnym prezentem, bo zazwyczaj kobiety kupują takie praktyczne rzeczy i brakuje im eleganckich akcesoriów, które jednak powinny się znaleźć w szafie każdej z nas :)
stylowa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości