Prezent na chrzciny

Prezent na chrzciny

Postprzez korneliaj » 18 Gru 2017, 21:36

Witajcie dziewczyny! Doradźcie mi co kupić na chrzciny dla chrześniaka? Chciałabym by było to coś takiego osobistego i by było dla małego pamiątką . Myślałam nad medalikiem a do tego pomyślałam że taki album będzie świetny http://www.swietymarek.com/chrzest-swie ... 329,1.html w środku można wklejać zdjęcia i zapisywać różne ważne chwile .Co Wy o tym myślicie ?
korneliaj

Re: Prezent na chrzciny

Postprzez Becia797 » 10 Sty 2018, 19:12

Na chrzciny warto jest podarować coś, co w przyszłości będzie stanowiło fajną pamiątkę. To może być właśnie album fotograficzny na zdjęcia z chrztu i innych ważnych momentów czy wspomniany przez Ciebie medalik. To są takie prezenty, które będą przypominały ten pierwszy i jeden z najważniejszych przeżyć. Po kilku latach fajnie się wraca do tego typu pamiątek.
Becia797

Postprzez kodipleksja » 11 Sty 2018, 11:48

Ja z pewnością postawiłabym na coś oryginalnego i zrobiła prezent sama. :) Zapewne byłoby to coś z wełny, bo uwielbiam robić na drutach i często tworzę coś dla rodziny i znajomych. Jednocześnie postarałabym się, żeby to nie była powtórka, może inny kolor lub nowy wzór? Myślę, że taka robótka to jeden z przydatniejszych prezentów. :) Tym bardziej, że teraz jest mnóstwo sklepów takich jak welnabawelna.pl i można naprawdę zaszaleć w wyborem idealnych materiałów. :)
kodipleksja

Postprzez Alina083 » 01 Lut 2018, 17:06

Medaliki to chyba najbardziej popularny prezent na taką okazję. Można je wygrawerować i będą ładną pamiątką. Do niego można dokupić także jakieś gadżety praktyczne, które sie przydadzą w wychowaniu dziecka, jak np. https://kochanyurwis.pl/dziewczynka. Ubranek nigdy za wiele więc warto dorzucić coś od siebie. A jak dzieci z nich wyrosną to zostaną dalej przekazane w spadku innym mamom :)
Alina083

Postprzez grobilser » 19 Mar 2018, 11:04

Teraz to chyba najczęściej daje się chyba pieniądze
grobilser

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości