Prezent na baby shower

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Prezent na baby shower

Postprzez inga7 » 13 Maj 2016, 13:33

Poszukuję jakiś konkretnych inspiracji prezentowych dla niemowlaka. Najpierw standardowo pomyślałam o jakimś kompleciku ubranek ale to chyba takie oklepane...Teraz wpadłam na plan, że zamówię na http://www.leotti.pl/ ładną pościel. Podoba mi się, że mają takie urocze wzory i do tego produkt nie posiada ostrych elementów typu guziki, zamki. Jak sądzicie? To będzie dobry prezent?
inga7

Re: Prezent na baby shower

Postprzez polinka » 27 Maj 2016, 16:13

Fajnym pomysłem są ubranka, kocyki, komplet pościeli, pieluszki. Prawda jest taka że w początkowym okresie wszystko się przydaje.
polinka

Postprzez sylwia22 » 26 Lut 2017, 00:47

Ja w zeszłym roku składałam się na wózek spacerowy - http://www.babyland.pl/pl/product/45207 ... -spacerowy który znajoma dostała przed urodzinami pierwszego dziecka. Wózek duży, z gondolą już miała, sporo rzeczy dla dziecka też po dzieciaczkach jej siostry. Spacerówkę uzgadnialiśmy z nią i jej mężem i wiem, że pomysł bardzo im przypadł do gustu.
sylwia22

Postprzez Ivka » 23 Mar 2017, 16:49

Jeżeli bierzemy pod uwagę praktyczne rzeczy, wózek na pewno świetnie się sprawdzi. W jego przypadku jednak trzeba by, aby złożyło się kilka osób, bowiem będzie to jednak spora inwestycja. Myślę sobie także, że przy tej okazji można śmiało wręczyć maluszkowi coś niczym prezent na chrzest. Mnie osobiście bardzo podobają się srebrne grzechotki z Wimet Bijoux . Przepięknie się prezentują i będę stanowiły idealną pamiątkę na długie lata.
Ivka

Postprzez bunia » 25 Kwi 2017, 11:43

Najlepiej dowiedzieć się od przyszłej mamy jakie ma potrzeby i później z listy "potencjalnych" prezentów wybrać jeden. Prezent na pewno będzie się podobał i nie trafi z resztą nietrafionych prezentów na dno szafy :)
bunia

Postprzez rachelka » 19 Maj 2017, 05:07

Wózek to dobra opcja, ale trzeba uzgodnić zakup z przyszłą mamą, w sumie to poważna decyzja i spora inwestycja. Użytkuję model Barletta, także ten mogę polecić, jest lekki, bardzo wygodnie się nim jeździ, ma podwójne amortyzatory i elegancko wygląda. Dla mnie duży plusem jest wentylowana gondola, możliwość ściągnięcia poszewki z materacyka no i oczywiście jakość użytych materiałów. Widać, że wózek jest bardzo wytrzymały, z tego co się dowiedziałam od sprzedawcy, to do usztywnienia budki i pokrowca na nóżki stosują gąbki, a nie flizelinę, jak to zazwyczaj się praktykuje.
rachelka

Postprzez wokip » 19 Maj 2017, 21:51

Myślę,że przy okazji takiego przyjęcia warto złożyć się na coś lepszego np na taki https://www.ewozki.eu/pl/c/Foteliki-Cybex/233 fotelik. Jest to niezbędna rzecz dla rodziców, którzy często podróżują samochodem. Myślę, że taki prezent na pewno bardzo ucieszy i odciąży troszkę wydatki na wyprawkę :)
wokip

Następna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości