Prezent na baby shower

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Prezent na baby shower

Postprzez Odetta » 11 Maj 2018, 16:48

Bardzo fajnym prezentem może być zapas produktów dla dziecka,zarówno spożywczych jak i takich do pielęgnacji niemowlaka i mamy.
W sklepie https://biobaby.pl/search.php?text=milupa znajdziemy produkty spożywcze,które mogą być stosowane u dziecka od pierwszych jego dni,są to mleka,potem możemy skorzystać z oferty różnorodnych kaszek wzbogaconych witaminami,wapniem,jodem a nawet żelazem.Wszystkie one są lekkostrawne,powstałe z ekologicznych zbóż pszenicy.Moim zdaniem warto zafundować taki prezent,będzie to fajna niespodzianka,dla rodziców na pewno też spora pomoc w kompletowaniu wyprawki.
Odetta

Postprzez minia » 09 Sie 2018, 11:22

Ja bym kupiła i coś dla małego człowieka i dla jego rodziców, bo przecież też im się coś należy od życia, które po narodzinach dziecka nigdy już nie będzie takie samo.
minia

Postprzez julka » 20 Sie 2018, 07:34

Mysle, ze fotelik to na pewno przydatny prezent, chociaz najlepiej skonsultowac to z przyszlymi rodzicami- moze mają na oku konkretny model? My dostalismy Rotario z Easy Go, o ktorym marzylismy od dawna, bo jako jeden z niewielu fotelikow ma opcję rotowania, ktora pozwala swobodnie zmieniac ustawienie dziecka (najczesciej wozimy je tylem do kierunku jazdy, ale np. w czasie podrozy podczas postoju mozemy ustawic go bokiem, by je nakarmic).
julka

Postprzez yona21 » 20 Sie 2018, 17:26

ubranka się już trochę przejadły. Ja bym poszła w jakieś zabawki edukacyjne, maty albo komplet pięknych basni Andersena np;)
yona21

Postprzez lamama » 05 Wrz 2018, 11:14

znalazłam ostatnio w sieci kubek, który jest krzywy i zaprojektowany w taki sposób, by ułatwić dziecku picie z niego, ponieważ wymaga to od niego ruchów podobnych do ssania piersi. Jeśli będę zaproszona na baby shower w najbliższym czasie, to kupię coś takiego. Ewentualnie bidony. Sklep internetowy, w którym to widziałam, na naprawdę mnóstwo wzorów i kolorów.
lamama

Postprzez ostaszewska123 » 17 Wrz 2018, 17:42

Najlepsze są chyba przydatne prezenty. Ja kupiłam przyjaciółce kokon niemowlęcy https://www.tinystar.pl/KOKONY-NIEMOWLECE/79 . Może służyć jako łóżeczko dla dziecka i dzięki temu spać z nami a w trakcie wyjazdów jest praktyczny bo można go wszędzie ze sobą zabrać
ostaszewska123

Postprzez lusia » 20 Wrz 2018, 08:00

Wiele ciekawych propozycji można znaleźć na stronie https://mamabrum.eu/. Jest to bardzo dobrze wyposażony sklep internetowy z najróżniejszymi artykułami dla dzieci i niemowląt. Jestem pewna, że u nich uda Ci się coś ciekawego znaleźć.
lusia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości