Prezent dla piłkarza, pomocy!

Prezent dla piłkarza, pomocy!

Postprzez active » 18 Maj 2017, 21:43

Witam, mój chłopak jest zapaleńcem piłki nożnej, od kilku lat też ją trenuje. Ja się zupełnie nie znam na temacie, dlatego chciałam Was poprosić o pomoc, a zwłaszcza osoby, które trenują ten sport. Mianowicie mój chłopak będzie miał urodziny za dwa miesiące. Powoli zaczynam myśleć co mogłabym mu kupić, chciałabym kupić mu coś co będzie mógł używać na treningach. jak uważacie, czy takie skarpety na łydki to dobry pomysł: https://hurtowniasportowa.net/produkty/ ... pety-getry
active

Re: Prezent dla piłkarza, pomocy!

Postprzez marcelinia188 » 25 Lip 2017, 12:04

Całkiem spoko, jak najbardziej piłkarski.

Postprzez leoonarrd21 » 27 Lip 2017, 17:39

A może coś nie koniecznie piłkarskiego? Jeśli to elegancki facet to może spodoba mu się cylinder męski? Zajrzyj do sklepu modini.pl i wybierz coś co będzie mu sie podobało. Może to byc też kapelusz, albo jakiś inny elegancki dodatek. Mają tam spory wybór więc na pewno znajdziesz cos co mu sie spodoba!
leoonarrd21

Postprzez bonton » 09 Lis 2017, 15:05

Może spróbuj go o to jakoś delikatnie podpytać? Tak najlepiej ;)
bonton

Postprzez MaryAnn84 » 12 Lis 2017, 17:45

Decydując sie na taki specjalistyczny prezent, lepiej upewnij się, że wybierasz odpowiedni rozmiar i model. Poszukaj opinii o tym produkcie na stronach sportowych, gdzie zobaczysz czy to na pewno dobry wybór. Być może ktoś już korzystał z takich ochraniaczy. Dodatkowo jako upominek możesz także kupić mu koszulki z nadrukiem. Mi bardzo podobają sie takie koszulki ze śmiesznymi tekstami, bo wyglądają naprawdę oryginalnie i ciężko jest spotkać kogoś w identycznej koszulce.
MaryAnn84

Postprzez Hoffne » 13 Lis 2017, 12:39

piłkarze lubią biżuterię, kup mu jakiś zegarek :)
Hoffne

Postprzez czekoladowa » 29 Lis 2017, 16:33

Mój mąż jest oprócz sportu fanem marynistyki, stąd spontanicznie kupiłam mu ciekawy prezent - zegarek kieszonkowy. Nie był drogi, a przez swoją oryginalność sprawił mu dużo radości, tutaj znalazłam najfajniejszy https://www.edibazzar.pl/Kieszonkowy-Ze ... retro.html
czekoladowa

Następna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość