Prezent dla chłopaka

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Prezent dla chłopaka

Postprzez Lilay.pl » 19 Lis 2017, 10:21

Myślę, że kosmetyki lub dobre perfumy na pewno będą ciekawy prezentem dla chłopaka, zerknij do nas, gdzie znajdziesz szeroki wybór, chętnie pomożemy :)
Lilay.pl

Postprzez foszalorna » 04 Mar 2018, 18:01

Kup mu głośnik JBL. Super gadżet i pasuje do każdego smartfona. Można go w sumie zabrać wszędzie- ja zawsze go biorę na grila ze znajomymi. Jest muzyka i dobre towarzystwo :) Można go kupić w różnych wielkościach (zobacz sobie na stronie https://www.ceneo.pl/oferty/glosnik-jbl ) Dobrze gra i radzi sobie z basami. Myślę, że taki przezent mu się przyda. Nie wiem czy tam są pokazane wszystkie dostępne, Ktoś wie?
foszalorna

Postprzez rasty » 06 Mar 2018, 11:41

alkomat to też fajna sprawa, na pewno każdemu kierowcy się przyda, mam alkohita x50, używa go kilka osób i jest to o tyle wygodne ze jest lejek, którego nie dotyka sie ustami dzieki temu może si spokojnie kilka osob sprawdzić bez konieczności wymiany ustnika
rasty

Postprzez Alfasan.pl » 15 Mar 2018, 12:21

Wszystko zależy od zainteresowań chłopaka, bo jeżeli lubi się dobrze i modnie ubierać to może galanteria skórzana: portfel lub pasek, co o tym sądzisz?
Alfasan.pl

Postprzez ominasa » 29 Mar 2018, 11:55

Bardzo ciekawe pomysły. Warto z nich skorzystać
ominasa

Postprzez luks » 25 Kwi 2018, 15:44

Razem z moim chłopakiem niedawno obchodziliśmy rocznicę naszej pierwszej randki. Chciałam podarować Mu z tej okazji wyjątkowy upominek. Artykuł 'zegarki dla leworęcznych' pomógł mi podjąć ostateczną decyzję. Wybrałam model na brązowym pasku, który doskonale komponuje się z Jego stylem do pracy. Był zachwycony i bardzo rzadko się z nim rozstaje.
luks

Postprzez eglia » 30 Kwi 2018, 09:38

kup mu kamerkę sportową, ta jest ekstra Xblitz 4 k, ze stabilizacją obrazu, idealna na prezent https://xblitz.pl/produkt/kamera-sportowa-action-4k/
eglia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości