Prąd w firmie

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Prąd w firmie

Postprzez Jeaneen » 07 Sie 2017, 12:01

Chcesz sprawdzić sprawność energetyczną w Twojej firmie? Może szukasz fachowego wsparcia w w tej dziedzinie? Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej prężnie rozwijającej się firmy doradczej JKG ENERGY MANGAMENT, która gwarantuje redukcję energii elektrycznej.
Dodatkowo inwestycja w ekoenergetykę oraz inne nowe technologie, to najlepszy sposób na podniesienie wartości budowli i zabezpieczenie przed nieprzewidzianymi przestojami w dostawach prądu.
Jeaneen

Re: Prąd w firmie

Postprzez lilijka » 07 Lis 2017, 13:05

a u nas w firmie mają kłaść panele słoneczne bo u nas praktycznie wszystko na prąd. No a z tego co wiem to to jest najlepszy sposób na niskie rachunki
lilijka

Postprzez prominek246 » 27 Kwi 2018, 00:49

Panele słoneczne to nadzwyczaj skuteczna lokata. Energia wynikająca z dachu to nowoczesne definiowanie ekonomizacji. Jeśli wyszukujesz tego typu wyjść to promuję spółkę Solbil.pl. Najporządniejsze instalcje na rynku. Najlepsze rozwiązania!

Polecamy także Instalacje elektryczne Kraków!!!
prominek246

Postprzez energetyczka » 10 Maj 2018, 09:45

Nasza firma zdecydowała się na instalację fotowoltaiczną, co pozwoliło znacznie zmniejszyć koszty energii. Dodatkowo, z tego co wiem, nadwyżki wyprodukowanego prądu są sprzedawane do sieci energetycznej, co tym bardziej się opłaca.
Fotowoltaika Kraków - Twoje bezpieczeństwo energetyczne
energetyczka

Postprzez weronero » 03 Wrz 2018, 10:27

Możesz poprawić swoją instalacje za pomocą fachowej naprawy. Czasami warto zamówić kilka rzeczy w internecie, na przykład w https://www.elektrospark.pl/kontakt/krakow a następnie dać je elektrykowi, który zdecydowanie będzie wiedział jak co naprawić.
Ja staram się zawsze korzystać właśnie z e-sklepów, które mają tańszy sprzęt niż w sklepach stacjonarnych.
weronero

Postprzez Sylwianaa » 27 Lis 2018, 09:09

Myślę, że każda firma podłączona jest do sieci elektrycznej ale na wypadek przerwy w dostawie energii warto mieć na stanie agregaty. Wynajem takich urządzeń nie kosztuje wiele a będziecie mieć pewność, że w przypadku braku prądu firma może normalnie działać. Dobre agregaty o różnych mocach oferuje firma Penra. Oni pomogą Wam wybrać odpowiednie urządzenie dostosowane do Waszych potrzeb.
Sylwianaa

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości