Powiększanie ust

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Powiększanie ust

Postprzez julka » 28 Mar 2019, 03:11

Przede wszystkim warto zachować umiar przy powiększaniu ust, bo coraz więcej na ulicach kobiet, które wyglądają karykaturalnie po takim zabiegu.. Chociaz w duzym stopniu jest to tez kwestia lekarza, ktory powinien czuwac nad estetycznym efektem i doradzac pacjentce. Osobiscie mam za soba jeden nieudany zabieg powiekszenia ust, troche mnie to zrazilo do medycyny estetycznej, ale za drugim razem poszlam do poleconej mi pani doktor w Klinice Melitus- doktor Noszczyk. Bylam pod duzym wrazeniem jej taktu, rozsadnych porad, poza tym kojarzylam ją z telewizji, gdzie wypowiadala sie na temat zabiegow odmladzajacych. Ciesze sie, ze jej zaufalam, bo zabieg wykonala po mistrzowsku!! Usta sa delikatnie powiekszone, bez efektu napompowanych warg, rewelacja ;)
julka

Postprzez Finezjaq323 » 28 Kwi 2019, 14:24

U mnie usta są powiększone wypełniaczem Restylane Kysse i z efektu jestem bardzo zadowolona ;) Kwas jest bardzo plastyczny, u mnie wystarczył 1 ml do podziału na dwie wargi ;) Tutaj https://www.restylane.com/pl/ możecie wyszukać gabinet w swojej okolicy, gdzie pracują właśnie na tych kwasach.
Finezjaq323

Postprzez dana78 » 30 Kwi 2019, 14:50

Ja ostatnio dobrą ofertę widziałam powiększania ust na https://jbclinic.pl/zabieg/powiekszanie ... owanie-ust . Mają tam sporo ciekawych propozycji w dobrej cenie. Osobiście szukam zawsze miejsc wykwalifikowanych takich jak to, aby zabieg był wykonany profesjonalnie.
dana78

Postprzez olamola » 07 Maj 2019, 08:19

ja tez od zawsze miałam dośc wąskie usta ale u mnie okaząło się, że wystarczyuło zdecydować się na makijaż permanentny ust, który też optycznie te wargi uwydatnił :) Grunt to wybrać się do dobrej linergistki, ja polecam szczerze Dominikę z salonu Jest Pięknie w Warszawie. Zna się na rzeczy, ma doświadczenie i indywidualne podejście do klientek.
olamola

Postprzez mlodamama21x » 08 Maj 2019, 13:20

Dziewczyny w MED EStetyka jest teraz fajna promocja na powiekszanie ust w lublinie, aż 25% taniej :shock:
mlodamama21x

Postprzez ditan » 14 Maj 2019, 11:57

Umiar na pewno będzie wskazany, bo przecież nie chodzi o to, żeby usta były sztucznie napuchnięte. Też wypełniacz do ust Restylane Kysse jest popularny i nie zmieni dziwnie kształtu ust, a delikatnie je powiększy.
ditan

Postprzez Urodowa_Ona » 16 Maj 2019, 09:48

Z moich obserwacji wynika, że coraz więcej Polek decyduje się dziś na powiększanie ust. Sama skusiłam się na ten zabieg, który wykonałam u fantastycznej profesjonalistki z Trójmiasta. Przed zabiegiem miła Pani wszystko dokładnie mi wytłumaczyła, moje wargi zostały również doraźnie znieczulone, dzięki czemu podczas nakłuwania ust nie czułam żadnego bólu. Muszę przy tym podkreślić, że zdecydowałam się wstrzyknąć sobie 1 ml kwasu hialuronowego najwyższej jakości. Efekt powiększony ust powinien więc utrzymać się u mnie aż do dwunastu miesięcy. Czy rekomenduje ten zabieg? Jasne! Nigdy nie miałam piękniejszych ust.
Urodowa_Ona

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości