Powiększanie piersi w Warszawie

Tutaj możesz polecić /zareklamować ofertę gabinetu urody, studia odnowy, salonu fryzjerskiego itp.
!!! Tylko oferta powiązana z tematycznie z forum !!!

Powiększanie piersi w Warszawie

Postprzez francuskaelegancja » 15 Gru 2014, 14:34

Czy któraś z Pań mogłabym mi coś doradzić w tym temacie, polecić jakieś sprawdzone miejsca? Dodam, że zależy mi na zabiegu metodą lipofillingu.
francuskaelegancja

Re: Powiększanie piersi w Warszawie

Postprzez julka » 05 Sie 2016, 18:59

w medicover robilam, chociaz spory czas temu i nie pamietam dokladnie metody... musialabys na konsultacje sie przejsc. polecam i zabieg i klinikę- wiem, ze bez dobrego chirurga nie mialabym tak swietnego rezultatu. a domyslam sie, ze tez nie masz czym oddychac skoro chcesz powiekszyc piersi :P u mnie to byl ogromny problem, kompleksy mialam juz jako nastolatka i strasznie sie ciesze ze w koncu uzbieralam pieniadze i moglam poddac sie temu zabiegowi. powikłań zadnych nie mam, wszystko ladnie sie zagoilo, a ja nabralam pewnosci siebie :P
julka

Postprzez wiola438 » 20 Lis 2017, 21:39

Z Warszawy niestety nikogo nie znam, ale gdyby ktoś z Katowic szukał dobrego chirurga plastycznego, szczerze mogę polecić dr Marcina Sierocińskiego . Jest osobą komunikatywną, otwartą, pozytywnie nastawioną do pacjenta. Posiada ogromną wiedzę i zna się na tym co robi - to chyba najważniejsze.
wiola438

Postprzez kesi » 26 Lis 2017, 12:17

podbijam, bo szukam kogoś z Warszawy
kesi

Postprzez rita » 26 Lis 2017, 13:33

Cześć :) jestem po operacji powiększenia biustu u doktora Radziszewskiego w szpitalu św. Elżbiety. Doktor przesympatyczny, na każde moje pytanie zawsze cierpliwie odpowiadał, omówił szczerze wszelkie możliwe skutki uboczne itd. , był ze mną naprawdę szczery we wszystkich aspektach. Ale operacja i tak przebiegła bez zarzutów, to naprawdę dobry specjalista (wcześniej dużo o nim czytałam i wiedziałam że tak będzie :) ) . Mój biust prezentuje się naprawdę ładnie, nawet koleżanki mi zazdroszczą :D Nie robiłam ich jakichś bardzo dużych, po prostu miałam dosyć miseczki B i chciałam mieć nieco bardziej reprezentatywny biust. Teraz mam D i tyle wystarczy
Awatar użytkownika
rita

Postprzez majakorczynska » 21 Sty 2018, 18:11

Z tym lipofillingiem byłabym ostrożna. Wbrew pozorom takie metody potrafią być bardziej niebezpieczne niż operacja plastyczna. Głównie dlatego, że takie zabiegi wykonuje się od niedawna, nie do końca znane są możliwości powikłań i tak naprawdę trzeba kilkunastu lat zanim lekarze nabiorą pewności, że dany materiał medyczny nie stwarza zagrożenia dla zdrowia. Poczytaj o operacji plastycznej- to lepsza opcja, na pewno bezpieczniejsza, a jesli wybierzesz dobre jakosciowo implanty, np.mentor ma pozytywne opinie wsrod chirurgow, to masz naturalny efekt i brak powikłań. Tutaj: http://www.piersi.info.pl/mentor/porady-ekspertow możesz znaleźć wiecej info od ekspertów.
majakorczynska

Wróć do Gabinety urody, studia urody, salony fryzjerskie, itp.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości