Powiększanie piersi w Krakowie

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Powiększanie piersi w Krakowie

Postprzez Vanesska » 27 Paź 2018, 13:18

Cześć dziewczyny!
Mam meeeega prośbę a w zasadzie pytanie. Chciałabym powiększyć piersi bo nie jestem zadowolona z wyglądu mojego biustu dlatego szukam jakiejś dobrej kliniki w Krakowie. Możecie poleci jakieś sprawdzone miejsce ?
Vanesska

Re: Powiększanie piersi w Krakowie

Postprzez Sylwianaa » 30 Paź 2018, 13:17

Cześć!
a wiesz już mniej więcej w jaki sposób chcesz powiększyć piersi? Tzn jaką metoda :)? Jeśli rozważasz implanty to w ten sposób możesz powiększyć biust w klinice doktor Jędrys http://chirurgplastyczny-krakow.pl/powi ... mplantami/ . Na początek umów się na konsultację - wtedy dowiesz się jakie są możliwości a także przedstawisz swoje oczekiwania. Pani doktor to świetna specjalistka od biustu. Ja u niej powiększałam i modelowałam piersi bo po dwóch ciążach i karmieniu nie wyglądały najlepiej. Teraz jestem szczęśliwa posiadaczką ładnego biustu.
Sylwianaa

Re: Powiększanie piersi w Krakowie

Postprzez pusheen25 » 05 Lis 2018, 18:49

A czy to koniecznie musi być Kraków? Ja to wolałam pojechać trochę dalej do dobrej kliniki i sprawdzonego chirurga, zeby miec pewnosc co do efektu. W Wawie moge ci polecić dr Osucha. Pracuje na implantach mentor. Zdecydowalam sie na takie o kształcie anatomicznym- rewelacja. Oczywiscie mialam sporo pytan przed operacją, ale teraz, gdy minelo juz ponad pol roku od powiekszenia biustu, jestem zadowolona i szczesliwa. Piersi sa duze, subtelnie uniesione, proporcjonalne do sylwetki, wiec nie wygladam karykaturalnie.
pusheen25

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości