Poszukuwany dobry Ortopeda w Warszawie

Poszukuwany dobry Ortopeda w Warszawie

Postprzez Wierzbiiiicka992 » 11 Wrz 2018, 12:19

Witajcie,

Jak w tytule, poszukuję dobrego lekarza ortopedy-traumatologa w Warszawie. Może polecacie kogoś ?
Z góry dzięki za informację.
Wierzbiiiicka992

Re: Poszukuwany dobry Ortopeda w Warszawie

Postprzez Finezjaq323 » 14 Wrz 2018, 15:50

Z nazwiska nikogo Ci nie polecę ale wiem, ze w poradni Rex Medica Sport maja właśnie wielu dobrych ortopedów, neurologów, specjalizują się w leczeniu kontuzji i przede wszystkim diagnostyce. Może tam się udaj?
Finezjaq323

Postprzez majka01 » 20 Paź 2018, 18:10

Ja regularnie uczęszczam do ortopeda Warszawa z moim kolanem. Już przez tak długi czas ci lekarze bardzo dobrze się mną opiekują. Każdy lekarz jest naprawdę bardzo sympatyczny, nie poganiają Cię z twoją wypowiedzią.Taka konsultacja ortopedyczna Warszawa jak ta jest świetna, a ja już niemal nie odczuwam bólu. :)
majka01

Postprzez majakorczynska » 08 Lis 2018, 18:35

Zajrzyj na https://www.facebook.com/fimedica/ ;) Kilkoro moich znajomych leczyło tam swoje ortopedyczne dolegliwosci i chwalili sobie obsługę. Najlepiej przedzwonić, zapytać o wolny termin i na wizycie dowiedziec sie wiecej szczegolow. Wiadomo ze lekarz musi zbadac, przeprowadzic wywiad, zeby zaproponowac leczenie czy rehabilitacje. Tam mają tez nowoczesny sprzet, wiec bez problemu zrobia ci komplet badan.
majakorczynska

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości