Pulsometr Mimari

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Re: Pulsometr Mimari

Postprzez ana8 » 05 Kwi 2017, 13:19

Miamari ma bardzo duży wybór asortymentu, znalazłam na ich stronie kilka ciekawych urządzeń do oczyszczania twarzy, dostępne są też wagi, które dokonują pomiaru wody w organizmie, tkanki tłuszczowej, masy kostnej, tkanki mięśniowej, mają w ofercie naprawdę ciekawe sprzęty, także warto do nich zajrzeć. Obecnie z większością urządzeń w tym pulsometrami można łączyć się przez smartfony.
ana8

Postprzez rachelka » 04 Maj 2017, 05:01

Wydaje mi się, że warto kupować w takich hurtowniach, mają asortyment od renomowanych producentów w dobrych cenach, można znaleźć profesjonalne kosmetyki, których normalnie w sieciówkach nie można dostać. Jeżeli chodzi o pulsometr, to dobra opcja dla osób, które regularnie ćwiczą, ja dopiero się przymierzam, mam nadzieję, że postanowienie wypali.
rachelka

Postprzez karima94 » 07 Cze 2017, 15:51

Długo biegałam bez pulsometru, ale to przydatny sprzęt, szczególnie że można sobie zmierzyć ilość spalonych kalorii, dystans. Nie jestem zwolennikiem chwalenia się swoimi osiągnięciami w mediach społecznościowych, dla mnie to lekka przesada, ale wiem, ze niektórzy korzystają z takich urządzeń głównie dlatego, w sumie jest to niejako motywujące. Biegając warto pamiętać o odpowiednim obuwiu, trzeba uważać na stawy, niestety to dość kontuzyjny sport.
karima94

Poprzednia

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość