Wózek, który wybrać?

Re: Wózek, który wybrać?

Postprzez wilczek » 08 Paź 2021, 11:13

Musi byc wygodny dla dziecka i dla ciebie ja mam Anex m/type i super lekko przyjemnie się prowadzi go , jest to wózek porządny i solidny zadbano o każdy detal, stelaz jest mocny stabilny, koła nadają się na każdy teren zwrotne koła posiadają amortyzacje,składa się jedna ręką , wygodna gondola dla dziecka duża obszerna, kosz na zakupy wystarczjący.
wilczek

Postprzez Crystal89 » 13 Paź 2021, 22:55

Rozumiem was, bo sama właśnie do dnia dzisiejszego poszukiwałam naprawdę dobrego wózka. Chciałam, aby był solidnie wykonany i jednocześnie, aby zapewniał mojemu dziecku pełen komfort, jak i bezpieczeństwo. Także faktycznie naszukałam się zanim dotarłam do marki Oslo https://skiddou.com/?s=oslo&post_type=product . Jakość ich wózki najbardziej mi się spodobały i spełniają one wszelkie moje oczekiwania. Także planuje właśnie tam dokonać zakupu.
Crystal89

Postprzez molly » 14 Paź 2021, 15:13

My mamy teraz bardzo fajną, leciutką spacerówkę x-follow, zamówiliśmy ją bezpośrednio od x-landera, mieliśmy wypróbować jeszcze dwie ale jak tą zobaczyłam to się z miejsca zakochałam w tym wózku
molly

Postprzez orejro » 16 Paź 2021, 13:31

Jako wózek na co dzień i w podróże, świetnie sprawdza się Euro-Cart spin. Wybrałam go ze względu na niewielkie rozmiary i niską wagę. Jest naprawdę super, więc polecam.
orejro

Poprzednia

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości