Sucha skóra

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Sucha skóra

Postprzez Kamilla36 » 22 Wrz 2021, 22:17

Z suchą skórą dobrze radzi sobie yope serum z algami, który można kupić tutaj: https://lavandin.pl/pl/products/yope-hy ... 45883.html . Jego cena w tym sklepie jest wyjątkowo niska, a samo serum warte uwagi jest ze względu na dobry, naturalny skład i skuteczność.
Kamilla36

Postprzez Anulaa21 » 29 Wrz 2021, 08:26

Przecież odpowiednia pielęgnacja powinna być dla Was priorytetem. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście w pierwszej kolejności zastanowili się nad tym, w jaki sposób moglibyście jeszcze skuteczniej zwalczać czyraki. To ważna rzecz, dlatego też śmiało weźcie to już teraz pod uwagę.
Anulaa21

Postprzez Aisha » 04 Paź 2021, 12:51

Zależy czy to jest tylko sucha skóra, czy to już jest azs. Ja też przez wiele lat, myślałam, ze po prostu mam suchą skórę, a w końcu zdiagnozowano mnie jako atopowca. Ale to dobrze, bo w końcu zaczęłam używać dermokosmetyków, które w znacznym stopniu poprawiły wygląd mojej skóry i złagodziły swędzenie. Najlepszy jest dla mnie balsam exomega control - szczególnie gdy azs się zaostrzy, albo skóra ulegnie podrażnieniu. To taki bardzo gęsty i tłusty balsam, który działa jak opatrunek - łagodzi podrażnienia, ból i swędzenie, przynosi ulgę od razu.
Aisha

Postprzez jagienka » 13 Paź 2021, 19:57

Jeżeli masz suchą skórę to musisz o nią należycie zadbać stosując naturalne kosmetyki bo te nie drażnią skóry. Do włosów możesz zastosować szampon w kostce bo świetnie się sprawdza przynajmniej w moim przypadku. Ja używam produktów z Mydlarni Cztery Szpaki bo mają dobrą opinię i niskie ceny. Spróbuj zastosować ich produkty a myślę że problemy z skórą przejdą do przeszłości.
jagienka

Postprzez klamka » 19 Paź 2021, 11:51

Myślę, że teraz w okresie jesiennym to każdy zmaga się z problemem suchej skóry. Najlepiej po każdej kąpieli balsamowac ciało. Bardzo dobre produkty do ciała znajdziecie na pewno w ofercie https://novakosmetyki.pl/pl/43-naturaln ... a-do-ciala Od dluższego czasu kupuję właśnie u nich kosmetyki i super mi się sprawdzają.
klamka

Postprzez herka » 20 Paź 2021, 08:33

Ja też męczę się z suchą cerą i powiem wam, że trudno było mi znaleźć kosmetyk który odpowiednio nawilżyłby moją cerę i jej nie podrażnił. Na całe szczęście - udało się. Obecnie stosuję serię kosmetyków z https://www.herbapol-polana.com/ wraz z suplementami tej samej marki na bazie kolagenu. Naprawdę są to super produkty, wysokiej jakości - bardzo wam polecam.
herka

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości