Co Wam pomogło w schudnięciu?

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Re: Co Wam pomogło w schudnięciu?

Postprzez megan » 27 Wrz 2021, 13:17

Tak naprawdę zmiana nawyków żywieniowych i aktywność fizyczna to obowiązkowo. Jednak wiem, że wiele osób sięga po wspomagacze. Na polski-blog-medyczny.pl/plastry-slimmestar jest szczegółowo opisany specyfik w postaci plastrów. I z opinii jakie czytam, są one dość skuteczne. Czy ktoś z Was może je stosuje i może podzielić się swoją opinią?
megan

Postprzez anksa » 06 Paź 2021, 09:40

Dla mnie w odchudzaniu pomógł metanabol, jeśli jeszcze jego nie stosowaliście, to skorzystajcie, myślę, że będzie skuteczny. Ja go zamawiam zawsze na stronie https://esterydy.pl/methandienone/ jest szybka przesyłka i nie wysoka cena.
anksa

Postprzez kama09 » 06 Paź 2021, 20:09

Latem byłam bardzo aktywna, dużo spacerowałam, biegałam, jeździłam na rowerze. Efekty w postaci zrzucenia kilku kilogramów pojawiły się bez większych wyrzeczeń. Nie stosowałam żadnej diety. Teraz zainwestowałam w https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet ... -1023.html i będę regularnie biegać jesienią i zimą. Myślę, że dzięki temu nie przytyję, a może uda mi się schudnąć jeszcze więcej..
kama09

Postprzez monika91 » 13 Paź 2021, 11:24

Byłam na diecie 1600kcal + treningi 4 razy w tygodniu. Udało mi się schudnąć 8kg w ciągu 3 miesięcy i to mi wystarczyło. Miałam jednak problem z ciężkim dołem nóg, chodzi o łydki konkretnie. U mnie to genetycznie i mimo ćwiczeń niestety tej tkanki tłuszczowej nie mogłam się pozbyć. Koleżanka poleciła mi zabieg zamrażania tkanki tłuszczowej, który daje efekt wyszczuplenia. Ona poszła do salonu Dotyk Piękna w Krakowie. Znalazłam ich ofertę na https://www.gabinet-kosmetyczny.krakow.pl/kriolipoliza-odchudzanie-zamrazanie-tkanki-tluszczowej.php i udałam się na konsultację. Redukcja tkanki tłuszczowej z tego miejsca była dla mnie bardzo ważna i udało mi się zmniejszyć obwody łydek o kilka cm. Cieszę się i wreszcie mogę założyć sukienkę nie wstydząc się swoich nóg.
monika91

Postprzez venuss » 15 Paź 2021, 18:21

Moja kuzynka jakiś czas temu znalazła link na dobrą firmę cateringową i postanowiła korzystać właśnie z ich usług. Okazało się, że faktycznie taka dieta pudełkowa ma sens... Bardzo szybko schudła i też zaczęła się lepiej czuć, miała po niej więcej energii itd. Także według mnie opłaca się postawić na dietę pudełkową.
venuss

Postprzez Amela22 » 22 Paź 2021, 20:51

Na pewno fajnie sprawdziła mi sie opcja z cateringiem. Posiłki mam od Wygodnejdiety, ich kuchnia od samego poczatku mi posmakowała. Jest świezo, smacznie, kolorowo a wszystko jest estetycznie zapakowane:) W końcu jem regularnie i zdrowo a już samo to ułatwia sprawę.
Amela22

Postprzez wilczek » 23 Paź 2021, 15:42

Dieta i ruch- jak dla mnie to jedyne skuteczne i zdrowe sposoby na zrzucenie wagi. Ja zamawiam sobie dietę z Wygodnej diety, dzięki nim jem zdrowo, smacznie i różnorodnie. Obowiązkowo 3 razy w tygodniu ćwiczenia i efekty zadowalające.
wilczek

Poprzednia

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość