Pielęgnacja włosów

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Re: Pielęgnacja włosów

Postprzez edzia44 » 24 Sie 2021, 11:03

macie prostownice do włosów? Kupiłam sobie świetną z funkcją pary od Babyliss i jestem bardzo zadowolona z tego zakupu, warto było wybrać właśnie tego typu sprzęt. Efekt prostowania jest super, włosy są gładsze, blyszczące i bardziej nawilżone
edzia44

Postprzez Anulaa21 » 30 Sie 2021, 23:03

Ale jeśli macie włosy kręcone, czy nawet afro, to zawsze warto dobierać odpowiednie szampony, które mogą być dla Was szczególnie korzystne. Na pewno warto pomyśleć o tym, by postawić na Afro Vegan szampon od inoaru. To mogłoby być dla Was ciekawym wsparciem :)
Anulaa21

Postprzez olamola » 17 Wrz 2021, 17:53

ja jestem wielką zwolenniczką kosmetyków naturalnych, bez chemii, konserwantów, SLSów czy parabenów. a takie właśnie są te z Eveline Cosmetis, z werii Hair2Love :) można je kupić obecnie w Biedronce :) najbardziej polecam tą emolientową odżywkę o działaniu ochronnym.

Image
olamola

Postprzez Denerys » 29 Wrz 2021, 08:25

Teraz na rynku jest coraz więcej super kosmetyków. Ja lubię naturalne, szczególnie z Bielendy. Do ciała i twarzy tylko do nich stosuje i ostatnio też zaczęłam do włosów :D
Denerys

Postprzez memcie » 07 Paź 2021, 08:48

czego używacie do suszenia włosów?? Ktoś z was ma loko-suszarkę? Kupiłam niedawno taki sprzęcik od Babyliss, to dokładnie model Hydro Fusion z technologią plazmową. Jest świetna, szybko mozna wymodelować włosy, wyglądają jakby sie wyszło od fryzjera :D
memcie

Postprzez fitnessika » 10 Paź 2021, 09:56

Do włosów zniszczonych i po zabiegach fryzjerskich polecam produkty z tej serii https://ziaja.com/c/ceramidowa-1123 . Zawierają skoncentrowaną formację substancji czynnych identycznych ze skórą, które poprawiają jej funkcję barierową, odbudowują naturalną warstwę lipidową, zapobiegają odwodnieniu i wysuszeniu skóry.
fitnessika

Postprzez ilhiaana » 12 Paź 2021, 10:48

Będąc w temacie pielęgnacji włosów, mam do was moje drogie pytanie. Konkretniej to dotyczy ono farbowania. Czy miałyście może okazję korzystać z farb do włosów marki Garnier, takich jak https://www.ezebra.pl/pl/menu/farby-do- ... -3345.html tutaj? Koleżanka mi ją polecała, ale tak po prawdzie to nie miałam okazji korzystać. Chętnie poznałabym więc wasze doświadczenia z tym produktem. Dodam jeszcze, że myślałam o tym pierwszym kolorze, czyli jasnym ametyście. Bardzo mi przypadł do gustu akurat ten odcień.
ilhiaana

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości