jakies specjalistyczne zabiegi na stopy??

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: jakies specjalistyczne zabiegi na stopy??

Postprzez wiserjon » 07 Maj 2021, 05:42

Jeśli macie uciążliwe problemy z haluksami, to zdecydowanie polecam wam wszystkim, udać się do centrum medycznego CM GAMMA. Moim skromnym zdaniem, ich oferta wyróżnia się na tle konkurencji wybitnym profesjonalizmem i znajomością metodyki działania. Byłam u nich w Warszawie, przy ul. Broniewskiego 3. Polecam wam zweryfikować na własną rękę, bo naprawdę warto.
wiserjon

Postprzez jagodata » 14 Maj 2021, 19:38

Oprócz zabiegów na stopy warto stosować maść na pękające pięty bo problem ten dotyczy wielu osób. Maść taka szybko ukoi i nawilży skórę a jej koszt jest niewielki. Możesz ją zakupić w sklepie internetowym KONOPNE24.PL i na pewno szybko się do niej przekonasz i będziesz stosować.
jagodata

Postprzez karolcia89 » 27 Sie 2021, 07:19

babbel napisał:Dziewczyny a jak sobie poradzić z kurzajki stóp ? Znacie może jakieś sprawdzone sposoby? Obojętnie czy domowe, czy profesjonalne zabiegi? Szukam po prostu czegoś skutecznego, bo jest to problem dla mnie dosyć drażliwy i krępujący :( Może polecicie jakiś preparat, maść etc.?

Na kurzajki jeśli ktoś nadal czegoś takiego szuka, to ja polecam ten preparat - https://brodacid.pl/, jest doskonały :)
karolcia89

Postprzez Anulaa21 » 24 Wrz 2021, 22:35

Warto dbać o takie kwestie. Pamiętajcie, że jeśli zaniedbacie swoje zdrowie, to potem ciężko może być wrócić do dobrego i zdrowego wyglądu. Co do poszczególnych kosmetyków, to na stronie https://ktomalek.pl/produkty-do-stop/k-130/1 macie ciekawy przykłady produktów, które mogłyby Wam pomóc w zadbaniu o zdrowe stopy.
Anulaa21

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości