Prostownica - na co zwrocic uwage?

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Re: Prostownica - na co zwrocic uwage?

Postprzez ova.bashirian » 22 Mar 2020, 22:51

Z tego co wiem to trzeba zwrócić uwagę na sam sprzęt żeby przypadkiem nie wybuchł w rękach podczas używania. Trzeba też uważać żeby przy prostowaniu nie przesuszyć nadmiernie włosów, bo jeszcze bardziej je zniszczymy.
Awatar użytkownika
ova.bashirian

Miejscowość: Warszawa

Postprzez rasty » 26 Mar 2020, 17:03

Nie słyszałam nigdy o tym żeby komuś prostownica wybuchła, od lat używam urządzenia babyliss, uważam, że to bardzo dobrra marka urzadzęń do stylizacji. Fajnej jakości urzadzenia mają, niektóre to u mnie są od dobrych kilku lat i działają bez zarzutu.
rasty

Postprzez edzia44 » 28 Paź 2020, 09:59

Potwierdzam babyliss robi bardzo dobre urządzenia, sama sobie kupiłam prostownicę od nich tą bezprzewodową. Bajka, jak ona szybko prostuje, nie okupuję rano łazienki jak chcę ułożyć włosy bo w sumie moge to zrobić wszędzie byle lustro było :) obługa jest prosta, w opakowaniu jest bardzo ładny pokrowiec na nią
edzia44

Postprzez megan » 28 Paź 2020, 12:14

Ja nie polecam prostowania. Niszczy to włosy. Jakąkolwiek byśmy nie kupili. Wiele osób, zamiast niszczyć włosy korzystają z peruki. Na http://perukikatowice.pl są dostępne informacje o perukach. Też namiar na salon w Katowicach gdzie warto się udać i taką perukę dobrać.
megan

Postprzez misi3k » 08 Sty 2021, 11:39

Prostownica to kat dla włosów... jeśli zależy wam na idealnie prostych i zdrowych włosach to polecam zabieg keratynowy Amazon Keratin. Zabieg Amazon Keratin polecany jest w celu obudowy, wyprostowania i nawilżenia włosów. wybierać można pomiędzy trzema rodzajami keratyny- jabłkowa, winogronowa i czekoladowa. Winogronowa jest najmocniejsza, potrafi wyprostować nawet mocne loki. Każda z keratyn sprawia, że włosy stają się miękkie, lśniące i bardzo przyjemne w dotyku. Dodatkowo po zabiegu warto używać tej samej marki szampony, odżywki itd dzięki temu efekt będzie jeszcze bardziej zadowalający i dłuższy :)
misi3k

Postprzez dianaherrera » 23 Mar 2021, 16:21

Ja osobiscie mam babyliss pro elipsis 3000 i jestem zachwycona! kiedys mialam problem z wyprostowaniem wlosow, wystarczylo troche wilgoci i spowrotem sie krecily. odkad uzywam babyliss pro elipsis wlosy sa idealnie gladkie, miekkie w dotyku, tworza ladna fale a stylizacja utrzymuje sie naprawde dlugo :)
dianaherrera

Postprzez mary6766 » 03 Maj 2021, 15:54

Ostatnio zepsuła mi się prostownica i nawet nie miałam pojęcia, że rynek dysponuje tyloma różnymi modelami takiego sprzętu. Na szczęście pomocna okazała się la mnie strona https://www.oleole.pl/artykuly/wszystki ... osow.bhtml , na której znalazłam świetne propozycje, więc chętnie sobie skorzystam.
mary6766

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości