Kosmetyki inoar do salonu fryzjerskiego

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Re: Kosmetyki inoar do salonu fryzjerskiego

Postprzez julka » 28 Lut 2017, 23:18

marek98 napisał:ile takie kosmetyki kosztują

Zależy o który dokładnie kosmetyk pytasz. Najlepiej założyć konto na www.inoar.com.pl i po zalogowaniu wyświetlają się ceny wszystkich produktów. Ale zdecydowanie kosmetyki są warte swojej ceny. Dają bardzo dobre efekty na włosach- mam kilka maseczek do domowego użytku, ale koleżanka jest po keratynowym prostowaniu u fryzjera keratyną INOAR i też sobie chwali.
julka

Postprzez kewelina » 10 Mar 2017, 12:28

Duży wybór profesjonalnych kosmetyków do salonu fryzjerskiego lub gabinetów kosmetycznych znajdziesz na stronie hurtowni https://activeshop.com.pl/. Jest to renomowany sprzedawca odżywek i preparatów do stylizacji włosów o europejskim zasięgu. Oprócz tego dostępne jest wyposażenie salonu w postaci stanowisk, foteli, czy też mebli. Dzięki dużej skali działalności, ceny są przystępne i niższe niżu konkurencji.
Ostatnio edytowany przez kewelina, 09 Lip 2017, 14:57, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
kewelina

Miejscowość: Warszawa

Postprzez joanna890 » 30 Mar 2017, 12:50

Salon do którego regularnie uczęszczam również pracuje na Inoar i mają bardzo dużo klientów ja zapisuje się zawsze na kolejne wizyty bo inaczej było by ciężko :) Kupuję ich pielęgnację i jestem zachwycona :)
joanna890

Postprzez Miki9 » 26 Lis 2018, 11:54

Skoro już mowa o produktach do salonu fryzjerskiego, to czy stosowaliście kiedyś u Was tak zwane główki fryzjerskie? Podobno świetnie się one sprawdzają do treningu, można na nich poćwiczyć różne odważne cięcia oraz fryzury :) Ćwiczyliście kiedyś na takich główkach? Widziałam je ostatnio w internetowym sklepie dla fryzjerów IVA, wcale dużo nie kosztowały, więc może warto byłoby zainwestować?
Miki9

Postprzez klamka » 26 Lis 2018, 14:02

Oj, ja niestety nie znam tej marki kosmetyków. Natomiast sama przymierzam się do otworzenia własnego gabinetu fryzjerskiego i znajomi z branży polecali mi sklep https://sklep.fryzaw.pl/ . Można tam znaleźć naprawdę bardzo dobre artykuły fryzjersko-kosmetyczne w konkurencyjnych cenach. Może to właśnie tam znajdziesz to, czego szukasz?
klamka

Postprzez WeronikaLek » 09 Paź 2019, 22:13

Jak już potrzebujecie kosmetyków do swojego salonu fryzjerskiego to warto podczas poszukiwań odwiedzić hurtownię https://www.fryzomania.pl gdzie oprócz tego znajdziecie również sprzęt oraz meble do tego typu miejsc. Dobrze, że można znaleźć tutaj porządnych i sprawdzonych producentów oraz liczyć na naprawdę niezłe ceny. My mamy u siebie 5 stanowisk także trochę klientów dziennie obsługujemy, a co za tym idzie musimy mieć zawsze odpowiedni zapas farb oraz wielu innych kosmetyków. Na szczęście z nimi już nie musimy się martwić :)
WeronikaLek

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości