Makijaż oczu

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Makijaż oczu

Postprzez olamola » 06 Wrz 2019, 10:12

dusia ja się w ogóle boje igieł więc makijaż stały odpada haha :) ale spoko nie ubolewam nad tym bo sama sobie robię taki efekt microbladingu w domu :) używam pisaka liquid brow z Christiana Laurenta w odcieniu chłodnym. Mozna go kupic w Rossmanie za niecałe 25 zł.

Image
Ostatnio edytowany przez olamola, 12 Wrz 2019, 05:36, edytowano w sumie 1 raz
olamola

Postprzez WeronikaLek » 11 Wrz 2019, 10:42

W takim razie myślę, że warto abyś odwiedziła portal https://mamwyzwanie.pl/category/uroda/ gdzie właśnie poruszają temat urody oraz makijażu. Ja też dość dużo wskazówek od nich czerpię i to też w zakresie zdrowia oraz diety, także koniecznie sprawdź i myślę, że wtedy już zadbasz o to odpowiednio, aby skupiać uwagę każdego przechodnia oraz swoich bliskich :)
WeronikaLek

Postprzez ewelinka » 13 Wrz 2019, 11:27

U mnie przełomem w makijażu oczu okazały si.ę sztuczne rzęsy. Jestem okularnicą, wiec bez nich miałam oczka jak kret :D Na co dzień moja kosmetyczka dokleja mi rzęski slim (Magnitica) a na jakieś większe wyjścia L-ki :)
ewelinka

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość