Gabinet Medycyny Estetycznej Warszawa

Tutaj możesz polecić /zareklamować ofertę gabinetu urody, studia odnowy, salonu fryzjerskiego itp.
!!! Tylko oferta powiązana z tematycznie z forum !!!

Gabinet Medycyny Estetycznej Warszawa

Postprzez karina » 09 Paź 2011, 15:46

Chciałabym polecić - Gabinet Medycyny Estetycznej który znajduje się w Warszawie.

Adres gabinetu:
Supraestetica
ul. Łucka 18 lokal 11
00-845 Warszawa

Jeden z filmów promujących gabinet:

Gabinet wykonuje takie usługi jak: LipoShock - usuwanie cellulitu, redukcja zmarszczek(botox, wypełniacze), depilacja laserowa, mikrodermabrazja, mezoterapia bezigłowa, peeling, masaż i wiele innych.
tysiąc przeszkód, dla mnie to za mało
praktyczne porady - nowybiznes.com.pl
Awatar użytkownika
karina

Miejscowość: Warszawa

Re: Gabinet Medycyny Estetycznej Warszawa

Postprzez MeegZed » 01 Wrz 2019, 20:41

Jest dużo miejsc gdzie jest depilacja laserowa bikini ale moim zdaniem jedynym godnym uwagi jest klinika Spire Clinic, mają świetne promocje, doskonałe lasery i świetną obsługę. Dziewczyny znają się na swojej robocie.
Potrzebujesz motywacji w walce o idealną sylwetkę? Znajdziesz je tutaj: http://moje-odchudzanie.net.pl/
Awatar użytkownika
MeegZed

Re: Gabinet Medycyny Estetycznej Warszawa

Postprzez ragi27 » 05 Wrz 2019, 16:17

polecam gabinet doktor Badory. Super miejsce i są tam sami profesjonaliści. Gabinet współpracuje z najepszymi zagranicznymi partnerami. Wykonywałam tam ubytek zębów metodą wkładów koronowych. Są bez porównania trwalszą alternatywą dla wypełnień wykonanych metodą tradycyjną, ponieważ są dużo bardziej wytrzymałe niż zwykłe plomby.Najlepiej https://dobradentystka.pl/zabiegi/implanty/ spytaj o terminy .
ragi27

Wróć do Gabinety urody, studia urody, salony fryzjerskie, itp.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości