Gotowanie czy jedzenie na mieście ?

Re: Gotowanie czy jedzenie na mieście ?

Postprzez malkontentis » 08 Sie 2019, 09:04

Ja jestem zdecydowaną zwolenniczką kuchni domowej. Na mieście raczej nie da się zdrowo jeść. Prawda jest taka, że jak sami sobie czegoś nie zrobimy, to ciężko stwierdzić jakie produkty zostały wykorzystane do przygotowania danego posiłku. Dlatego stawiam na klasykę. Makaron Arrighi + ulubiony sos i wychodzi przepyszne danie w 15 minut :)
malkontentis

Postprzez Pływak » 08 Sie 2019, 11:16

Najzdrowsze jest chyba to, co sama sobie ugotujesz. Niestety mało, kto sobie może na to pozwolić.. Nie lubie wracać do domu głodna. Często korzystam z uslug cateringu będąc w pracy. A wszystko zaczęło sie od tego, że znalazłam ogłoszenie na: https://www.czestochowiak.pl/
I tak już zostało...że przestałam gotować.
Pływak

Postprzez karola » 09 Sie 2019, 21:32

czasami jak nie mam czasu na gotowanie to korzystam z gotowych dań. Bardzo zasmakował mi żurek z krakusa. W smaku jak domowy. szybko się go robi bo wystarczy podgrzać ja sobie dodałam jeszcze jajko.
karola

Postprzez pronobis » 11 Sie 2019, 10:23

Ja robię to i to. Jeśli mam czas w domu po przyjściu z pracy to oczywiście, że gotuję i nawet na 2 dni. Czasem szkoda mi wydawać pieniędzy na gotowe jedzenie.
Awatar użytkownika
pronobis

Postprzez Jasio98 » 13 Sie 2019, 14:07

Jeśli chodzi o jedzenie na mieście to wiadomo, że różnie z tym bywa. Można natrafić na naprawdę coś dobrego, ale tez można dostać coś niezbyt smacznego. Dlatego ja wole kupować po prostu mięso z dziczyzny z zakładu https://lesniczowka.net/
Jasio98

Postprzez agniesława » 13 Sie 2019, 23:14

Raz na jakiś czas lubię zjeść na mieście
Awatar użytkownika
agniesława

Miejscowość: Katowice

Postprzez karolinasocha » 14 Sie 2019, 12:33

Zgadzam się z tym, co napisała koleżanka wyżej. Jedząc na mieście, czasami można natrafić na coś naprawdę dobrego, a czasami zupełnie odwrotnie. Dlatego ja postanowiłam nie ryzykować i od jakiegoś czasu sama gotuję obiady. Głównym składnikiem moich dań jest mięso, które kupuję w promocyjnych cenach (sprawdzam je tutaj - https://www.kaufland.pl/konkursy-akcje/jedzenie-to/mieso-drob-wedliny.html). Dzisiaj na przykład u mnie na obiad będzie łopatka wieprzowa w sosie śmietanowo-grzybowym, podana z ziemniaczkami i podsmażanymi buraczkami. Samodzielne przyrządzanie potraw jest dużo tańsze aniżeli stołowanie się w restauracjach - sprawdźcie same ;) Pochwale się Wam, że udało mi się już zaoszczędzić parę groszy, które przeznaczę na wylot na wymarzone wakacje.
karolinasocha

Poprzednia

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości