Kosmetyki

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Kosmetyki

Postprzez aleks454 » 02 Cze 2019, 12:25

Chciałam się was zapytac czy możecie mi polecic jakies sprawdzone sklepy z dobrymi jakościowo kosmetykami?
aleks454

Re: Kosmetyki

Postprzez Milek » 03 Cze 2019, 10:07

Yves Rocher - moja największa miłość, sklepy są właściwie w większości miast i oczywiście w Internecie. Naturalne kosmetyki z dobrym składem, delikatne, nie miałam jeszcze problemów z uczuleniem więc akurat w tej kwestii im ufam. Od kilku dobrych miesięcy kupuję właściwie tylko u nich :).
Milek

Postprzez Queash » 03 Cze 2019, 10:26

Ostatnio kupowałam kosmetyki w tym sklepie https://ladiosa.pl/ . To były moje pierwsze zakupy tam ale na pewno nie ostatnie. Uważam, że mają bardzo ciekawą ofertę i na prawdę korzystne ceny za bardzo dobrej jakości kosmetyki. Polecam i wam sprawdzić, na prawdę warto
Queash

Postprzez mimi22 » 05 Cze 2019, 11:43

W przypadku stosowania kosmetyków, proponuję sięgnąć po takie najmniej szkodliwe dla organizmu. Wszędzie mamy samą chemię, w powietrzu, jedzeniu więc ograniczajmy ją jak możemy. Proponuję stosowanie kosmetyków na bazie naturalnych olejków z ziół oraz witamin bez zbędnych substancji konserwujących HB. Wybór jest naprawdę szeroki, gdyż każda roślina dzięki swoim właściwościom może być zastosowana na inną część ciała.
Ostatnio edytowany przez mimi22, 10 Cze 2019, 21:17, edytowano w sumie 1 raz
mimi22

Postprzez holly7 » 05 Cze 2019, 23:04

Pielęgnacja dla każdej skóry, powinna być inna. Kobiety w ciąży mają zupełnie inne wymagania, więc niekiedy ich codzienna rutyna musi ulec zmianie. Dzięki kosmetykom od HB i ich serii dla mam, każda z nich może utrzymywać piękno swojej skóry, dzięki żelowi do masażu, który pomaga na rozstępy oraz koi skóry a także ją rozluźnia. :)
holly7

Postprzez margolcia21 » 10 Sie 2019, 17:20

szczerze mówiąc to najfajniejsze kosmetyki kupuję w hebe, mają spory wybór marek do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów. jesli chodzi o te pierwsze to polecam ci na przyklad serie beauty food rituals bio od Eveline:) niedawno kupilam ich kremik matujący i jestem pod wrazeniem, zwlaszcza ze cena to niecale 20zl:) krem super daje rade nawet w upaly- dobrze matowi skore, ale w ogole jej nie wysusza czy nie sciaga

Image
margolcia21

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości