Sucha skóra

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Sucha skóra

Postprzez NaturaBio.com.pl » 26 Mar 2019, 11:54

Polecam zainwestować w wysokiej klasy i jakości kosmetyki oparte na bazie naturalnych składników, są bardzo skuteczne i w żaden sposób nie podrażniają naszej cery. Szeroki wybór i niższe ceny znajdziecie u nas, warto zerknąć :)
NaturaBio.com.pl

Postprzez evelajna » 26 Mar 2019, 14:08

u mnie nie dośc, że sucha była mocno przesuszona to jeszcze pojawiły się pierwsze zmarszczki ;/ wykupiłam już chyba z pół drogerii i jakoś żaden z tych kremów nie pasował mi tak na 100%. Od kilku tygodni używam na noc kremu silnie nawilżającego z firmy Christian Laurent i tu jest już o niebo lepiej. ma przyjemną konsystencję, szybko się wchłania i pozostawia skórę taką fajnie nawilżoną. Na pewno nie skończy się na tym jednym pudełeczku :)

Image
evelajna

Postprzez Lula » 26 Mar 2019, 20:43

Ja mam suchą i bardzo wrażliwą skórę. Dermatolog poleciła mi smarowanie i mycie się emolientami, bo bardzo dobrze nawilżają i natłuszczają, nie powodują podrażnień i alergii. Używam dexerylu, nawet czasem do twarzy jak mi się pojawiają podrażnienia albo po zabiegach u kosmetyczki. Ostatnio bardzo mi pomógł po kwasach,bo miałam ściągniętą mocno podrażnioną i piekącą skórę (chyba kwasy były za mocne albo jestem uczulona :?: )
Lula

Postprzez ditan » 10 Cze 2019, 18:25

Można pomyśleć o zabiegach u kosmetyczki, nawilżać swoją skórę. Jest to konieczne jak jest ona skłonna do tego, ale kosmetyki, których się używa na co dzień także się sprawdzą. Kupiłam krem witaminowy Hildegard Braukmann i teraz nim nawilżam moją skórę. Nie jest ona szorstka dzięki temu.
ditan

Postprzez Lula » 24 Cze 2019, 10:14

Dobrym zabiegiem dla suchej skóry jest oxybrazja - no i bardzo przyjemnym, szczegolnie w upały :D
Ja już z kwasami sobie daję spokój,bo mam zbyt wrażliwą i do tego cienką skórę...Szukam teraz dla siebie skutecznego zabiegu na zmarszczki, choć po dłuższym czasie używania emolientu o kt pisalam, bardzo poprawila mi się skóra pod oczami. jest gladziuka i dobrze nawilżona. Niestety mam bardzo głęboką lwią zmarszczkę i bruzdy nosowo wargowe, których żaden krem już nie usunie...
Lula

Postprzez jagoda1 » 15 Lip 2019, 11:17

U mnie najbardziej dokuczliwy był problem z suchą skórą dłoni, aż taka szorstka się robiła. Z wielu preparatów to krem kupiony na https://awcream.com/ najskuteczniej działa. Skóra po nim regeneruje się błyskawicznie, a do tego ma w 100% naturalny skład. Ja już innego nie stosuję.
jagoda1

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości