Dekoracje na ścianach.

Re: Dekoracje na ścianach.

Postprzez Decybelka » 22 Maj 2019, 14:01

Ja uwielbiam duże ciężkie obrazy. Mam kilka takich, żeby byłe bezpieczne do ich powieszenia trzeba było użyć kołki rozporowe fischer. Dzięki temu wszystkie moje obrazy są bezpieczne i mam gwarancję, że nie spadną.
Decybelka

Postprzez Ortalionka » 24 Maj 2019, 09:16

Zgadzam się dobry obraz malowany na płótnie świetnie sprawdzi się jako dekoracja ściany. Dodatkowo poprawiajac wygląd całęgo pomieszczenia.
Ortalionka

Postprzez Dolniak » 31 Maj 2019, 10:55

Widziałam, że w modzie są teraz obrazy na ścianę. Co o tym sądzicie? Jestem świeżo przed remontem i wydaje mi się, że to byłoby najlepsze rozwiązanie. https://www.picassi.pl/ Myślałam również o fototapecie ale chyba nie jest już w modzie.
Awatar użytkownika
Dolniak

Miejscowość: Warszawa

Postprzez ja88 » 12 Cze 2019, 17:15

Ja również zamierzam udekorować ściany ale w przedpokoju i zastanawiam się nad ofertami na lustra wrocław to spore miasto ale z tego co widzę to jest tutaj kilka stron na których warto rozejrzeć się za lustrami. Mam nadzieję że uda mi się szybko złożyć zamówienie i będę mogła zmienić te moje ściany bez wyrazu.
ja88

Postprzez SunnyGirl » 13 Cze 2019, 07:35

Na ścianach najlepiej jest zrobic po prostu jakies fajne kreatywne naklejki. Dziecku przyda sie np. jakas fajna mapa swiata do nauki.
SunnyGirl

Postprzez Queash » 21 Cze 2019, 12:18

Widziałam, że ktoś wcześniej wspominał w temacie o obrazach i wydaje mi się, że to jest świetny pomysł aby w domu był chociaż jeden ciekawy i ładny obraz. Ja obraz do swojego mieszkania kupiłam w Piękna Gallery i wam też polecam tu zajrzeć, ponieważ mają na prawde ciekawą ofertę dzieł sztuki
Queash

Postprzez Malaga » 22 Cze 2019, 16:09

Mamy już w jednym pokoju naklejki na ścianie. Bardzo fajnie to wygląda. W drugim pokoju, a konkretnie w sypialni mamy już wykonany projekt. Mąż sam go wykonał. Teraz tylko kwestia wysłania go do firmy https://naklejkon.pl/ która zajmie się jego realizacją. W białej sypialni będziemy mieli piękną, czarną mapę świata, usytuowaną nad wezgłowiem łóżka. Jak się Wam ten pomysł podoba? Wcześniej pokój zajmowała córka, któa również miała na ścianie piękną muzyczną aranżację, a konkretnie gitarę i pięciolinię.
Malaga

Poprzednia

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości