Tlumacz - online czy stacjonarny?

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Tlumacz - online czy stacjonarny?

Postprzez Alexa555 » 12 Cze 2019, 13:59

Ostatnio w sieci natknęłam się na artykuł w tym temacie na blogu - biuro tłumaczeń turecki .To nadzwyczaj mądry wpis. W mojej opinii można się dzięki nim dużo doedukować. Zajrzyjcie sobie sami a nie pożałujecie. Są tam również inne fajne wiadomości.
Alexa555

Postprzez Queash » 01 Sie 2019, 06:30

Wydaje mi się, że co wybierzesz zależy tylko od Ciebie i tego jak szybko potzrebujesz takiego tłumaczenia. Jeśłi interesuje CIe tłumaczenie z niderlandzkiego, polecam Ci tego tłumacza http://www.polskoniderlandzki.pl/tlumac ... andzkiego/ . Na prawdę zna się na rzeczy i warto go zatrudnić
Queash

Postprzez gugik » 05 Sie 2019, 21:52

Sam kiedyś potrzebowałem pilnego tłumaczenia i znalazłem na https://pinbook.pl/opinie/biuro-tlumaczen-verbo opinie na temat biura tłumaczeń, które szybko zrealizowało moje zlecenie.
gugik

Postprzez majjax99@o2.pl » 09 Sie 2019, 07:48

niedawno szukałam tłumacza przysięgłego do przetłumaczenia aktu urodzenia córki. zleciłam to do biura tłumaczeń online dogadamycie.pl . Byłam zaskoczona szybkością tłumaczenia i niską ceną. Lingwiści zadbali o każdy szczegół. Bardzo dobra jakość . Polecam :)
majjax99@o2.pl

Postprzez Sylwianaa » 18 Sie 2019, 15:27

Moim zdaniem lepiej skorzystać z normalnego biura tłumaczeń, szczególnie jeśli chce się wykonać tłumaczenia przysięgłe. Przez internet to można tłumaczyć sobie coś na użytek własny ale jeśli trzeba przełożyć jakie dokumenty to konieczne jest skorzystanie z usług profesjonalnego tłumacza. Jeśli szukacie biura do wykonania przekładów z rosyjskiego czy ukraińskiego to zerknijcie tu - to strona biura Tłumaczalnia. Tu możecie zlecić wykonanie rzetelnych tłumaczeń dokumentów każdego rodzaju.
Sylwianaa

Poprzednia

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości