Macie jakiś sposób na łamliwe i kruszące się włosy?

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Re: Macie jakiś sposób na łamliwe i kruszące się włosy?

Postprzez Linda » 14 Maj 2019, 12:48

problem z kruszącymi się włosami i o zgozo coraz mocniej wypadającymi mam od dawna no i nic mi nie pomagało. Zdrowa dieta, mniej stresu, ale pokusiłam się jescze o takie tabletki Vitapil. Kurację niedawno rozpoczełam, ale jestem dobrej mysli, coś zaczyna się dziać, jakies takie fajniejsze się powoli robią. Stosuję i czekam na więcej efektów
Linda

Postprzez Tuca » 21 Maj 2019, 08:52

Sprobuj nakladac sobie maseczki + olejuj wlosy olejem z migdalow albo pestek dyni.
Tuca

Miejscowość: Warszawa

Postprzez milusia » 21 Maj 2019, 13:50

moje nie dosc ze cienkie, lamliwe, to jeszcze zaczely wypadac w takim tempie, ze gdyby nie przeszczep wlosow to teraz chyba bylabym łysa... dramat jakis, nikomu nie zycze takiego problemu, Klinika Przeszczepu Wlosow w Warszawie uratowała moje włosy,teraz juz nie mam problemu i wygladam naprawde dobrze :)
milusia

Postprzez mandala » 04 Cze 2019, 08:55

Ja olejuje jak mam czas, ale trochę z tym zachodu, więc na co dzień raczej stosuje inne metody. Jeśli o Vitapil chodzi, to używam tabletek i lotionu na skórę głowy. Wiadomo, że z dnia na dzień efektów nie będzie, potrzeba czasu, ale efekty są. U mnie już mija 3 miesiąc z Vitapilem i widzę, że codziennie mam mniej włosów na szczotce, pojawiło się też mnóstwo nowych. Ja jestem zadowolona, ale jak mówiłam, dajcie sobie czas.
Image
mandala

Postprzez ernqu » 09 Cze 2019, 18:07

czesc
ernqu

Postprzez rasty » 30 Cze 2019, 22:44

mandala napisał:Ja olejuje jak mam czas, ale trochę z tym zachodu, więc na co dzień raczej stosuje inne metody. Jeśli o Vitapil chodzi, to używam tabletek i lotionu na skórę głowy. Wiadomo, że z dnia na dzień efektów nie będzie, potrzeba czasu, ale efekty są. U mnie już mija 3 miesiąc z Vitapilem i widzę, że codziennie mam mniej włosów na szczotce, pojawiło się też mnóstwo nowych. Ja jestem zadowolona, ale jak mówiłam, dajcie sobie czas.
Image

Jestem ciekawa tego lotionu z vitapilu. Napiszesz jak często go stosujesz i jak się go konkretnie używa? Na jak długo Ci wystarczył?
rasty

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości