epilacja

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

epilacja

Postprzez misi3k » 09 Kwi 2019, 12:00

hej,
jeżeli szukacie dobrego (skutecznego) zabiegu depilacji lub zależy wam na usunięciu rumienia to polecam skorzystać z zabiegów wykorzystujących urządzenie Epilab. Dzięki epilab zabieg epilacji jest całkowicie bezpieczny dla pacjenta i gwarantuje bezbolesny oraz skuteczny zabieg.
misi3k

Re: epilacja

Postprzez Tolka931 » 14 Kwi 2019, 21:18

Słyszałam wcześniej o tej metodzie, ale chyba jednak się nie skuszę. Więcej pozytywnych opinii słyszałam o depilacji laserowej, którą wykonują chociażby w Tesoro Clinic - https://tesoroclinic.pl/zabieg/depilacja-laserowa/. Z tego co wiem, zbaieg ten jest niezwykle skuteczny i gwarantuje długotrwałe usunięcie owłosienia. Zabieg przeprowadza się na początku kilkukrotnie, ale potem na długi czas już mamy spokój z goleniem czy woskowaniem nóg.
Tolka931

Re: epilacja

Postprzez milusia » 19 Kwi 2019, 21:19

jesli depilacja, to tylko laserowa i tylko w Dermed w Krakowie, uwielbiam ta klinike, a co do depilacji ta sa pionierami w tej dziedzinie i maja mega doswiadczenie wiec nie ma lepszego miejsca ktore mozna byloby wybrac
milusia

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości