stary tatuaz

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: stary tatuaz

Postprzez dianaherrera » 25 Sty 2019, 11:53

Wiadomo, decyzja o tatuazu czesto bywa nieprzemyslana do konca i potem tego zalujemy.. Ja nigdy sie nie zdecydowalam, nie mialam tyle odwagi, za to moja siostra zrobila i potem zalowala.. Dopiero w zeszlym roku w Bienkowscy Clinic laserowo usuwala ta glupote ktora sobie dala wytatuowac.. Zobaczcie sobie https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/tatuaze/ jak wiele jest teraz opcji :)
dianaherrera

Postprzez eti » 01 Lut 2019, 16:19

Ja mam sporo tatuaży i tylko raz mi się zdarzyło, że musiałam do usunąć. Ale usuwanie kolorowego tatuażu laserem pikosekundowym to nic strasznego. Przypadków, że trzeba usunąć jest na tyle mało, że warto ryzykować.
eti

Postprzez olamola » 15 Mar 2019, 09:54

dankalol zgadzam się w 100% z twoja opinią na temat jah love tattoo :) sama do nich chodze i uważam, ze nie mają sobie równych. W ekipie pracuje kilka osob ale jesli lubicie kolorowe tatuaże to zdecydowanie polecam Kinge lub Anete :)
olamola

Postprzez NaturaBio.com.pl » 15 Mar 2019, 12:35

Obecnie z tego co pamiętam są techniki, które pozwalają na usuwanie takich tatuaży, oraz pozwalają pozbyć się śladów, jakie po nich zostają.
NaturaBio.com.pl

Postprzez ditan » 26 Mar 2019, 15:01

Właśnie jak chcemy mieć solidnie zrobiony tatuaż to można tutaj https://www.skytattoo.net/studio-i-salo ... walbrzych/ sprawdzić salon. To ważne, żeby był on dobrze wykonany, bo jednak będzie na naszym ciele cały czas. Jakie tatuaże macie? Dużo ich robicie?
ditan

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości