Jaki wózek dla dziecka?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Postprzez dusia » 14 Mar 2019, 17:31

A my zdecydowaliśmy się na expander Xenon i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Świetny wygląd, solidne wykonanie, stelaż lekki aluminiowy oraz dodatkowy materacyk na siedzisku. Na spacerach sprawdza się bez zarzutu, nie sprawia żadnych problemów, dziecko ma wygodnie .
dusia

Postprzez majka01 » 04 Kwi 2019, 19:50

Jeżeli o mnie chodzi, to przed zakupem tego jedynego modelu, musiałam obejrzeć wszystkie wózki dziecięce jakie były w okolicy i promieniu 100 km od mojego miejsca zamieszkania. Porządna bryka dla malucha to podstawa, dobrze wybrany model posłuży nam przysłowiowo na lata. Ja dwójkę dzieci wychowałam na jednym wózku i dalej jest w dobrej kondycji.
majka01

Postprzez molly » 08 Maj 2019, 08:21

To prawda, ja też lubię oglądać ale nie muszę koniecznie na żywo, wystarczy mi oglądanie online, tak też wolę robić zakupy. Poza tym jeśli chodzi o x-landera można go oglądać w showroomach bo są w największych miastach albo też można zamówić go na próbę za darmo i ewentualnie odesłać, bardzo to jest wygodne
molly

Postprzez Olkka » 14 Maj 2019, 17:50

Akurat co do wózka to moim zdaniem lepiej jednak przetestować na żywo w sklepie. Ja po takich poszukiwaniach zdecydowałam się na wózek anex cross, jest wygodny i bezpieczny a do tego łatwy w obsłudze i utrzymaniu a przy tym ładnie wygląda;)
Olkka

Postprzez Daria321 » 22 Maj 2019, 21:51

Akurat jeżeli chcesz mieć dobrą spacerówkę to ze swojej strony polecam sprawdzić model Julie Lionelo https://lionelo.com/shop/julie/ która została bardzo fajnie zaprojektowana i waży mniej niż 6 kg więc bez problemów mogę ją wnieść tym bardziej że łatwo się składa i ma specjalny uchwyt. Jest stworzona dla dzieci do 15 kg i do tego ma również pojemny kosz oraz torbę gdzie zmieścisz wszystko co jest potrzebne nawet na dłuższe wyjście.
Daria321

Poprzednia

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości