Twarde pięty jak często używać tarki

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Twarde pięty jak często używać tarki

Postprzez naszamasza » 26 Lut 2019, 16:35

Teraz przed wiosną dobrze jest zrobić zabieg calluspeeling firmy mavex. Po tym zabiegu stopy są bardzo wygładzone, zero twardej skóry, efekt na całe lato . Z tym, że o stopach nie należy zapominać i kremować codziennie :)
naszamasza

Postprzez ditan » 02 Mar 2019, 22:06

Tarką możemy też jednak podrażniać naskórek. Po takich zabiegach warto nawilżyć skórę. Mam nagietkowy krem do stóp HB i nim nawilżam stopy. Dzięki temu nie tylko skóra odżyje po takim ścieraniu naskórka, ale nie będzie sucha.
ditan

Postprzez Melaska » 14 Mar 2019, 09:12

Tez tak uważam, z tym trzeba też ostrożnie sie obchodzić. Jak generalnie macie problemy ze stopami to według mnie jedną z lepszych opcji, na pewno najbezpieczniejszą, będzie porada u doświadczonego podologa. Na pewno ten wam wyjaśni w czym tkwi problem i jak się z nim uporać. Tu p. dr Mariola Sznapka od http://inmedico.pl na pewno pomoże ;)
Melaska

Postprzez MeegZed » 26 Mar 2019, 10:57

Nie jestem fanką używania tarki, lepiej kremy i inne kosmetyki skierowane do pięt. Znalazłam fajny krem od Arbonne opinie o nim w necie były bardzo zachęcające, więc postanowiłam się z nim zaprzyjaźnić i muszę przyznać, że zdają egzamin.
Potrzebujesz motywacji w walce o idealną sylwetkę? Znajdziesz je tutaj: http://moje-odchudzanie.net.pl/
Awatar użytkownika
MeegZed

Postprzez NaturaBio.com.pl » 26 Mar 2019, 11:35

Mam podobne zdanie i również uważam, że są lepsze i skuteczniejsze sposoby na suche, twarde piety. Próbowałaś może specjalnych masek nawilżających na stopy? Mają za zadanie zmiękczyć naskórek.
NaturaBio.com.pl

Postprzez fitnessika » 24 Kwi 2019, 12:52

Ja dbam o swoje stopy i nigdy nie miałam z nimi takich problemów. Jednak mój mąż ma okropne problemy. Skóra na piętach jest twarda, sucha i pęka. Często powstają bardzo bolesne bruzdy. Przez moment stosuje odpowiednie maści i kremy, by zaleczyć te rany, ale później o tym zapomina. Pokazałam mu artykuł https://febumed.pl/porady/62-Pekajaca-s ... i-leczenie i to skłoniło go do odwiedzenia dermatologa. Dostał odpowiednie maści oraz zalecenia. Mam nadzieję, że posłucha lekarza.
fitnessika

Postprzez sówka32 » 24 Kwi 2019, 13:58

Dla mnie na takie pięty tylko i wyłącznie sprawdzają się skarpety. Bez nich nigdy nie zaczynam nosić latem sandałów. Aktualnie mam Skarpety zmiękczające z Aktywną maścią na pękające pięty z MOCZNIKIEM 20% z linii Comfort Bielendy. Mogę je polecić wszystkim, którzy piękne stopy mają tylko w sferze marzeń, naprawdę działają cuda, a nie wszystkie produkty tego typu do tej pory były dla mnie skuteczne :)
sówka32

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości