Wypadające włosy

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Re: Wypadające włosy

Postprzez pola90 » 28 Sty 2019, 12:25

Ja mogę polecić Dr Trycholog w Gdańsku - jest najlepszy!
pola90

Postprzez adik356 » 28 Sty 2019, 20:11

ana8 napisał:Czasami przyczyna wypadania włosów wiąże się ściśle ze stanem zdrowia, może oznaczać chorą tarczycę, w moim przypadku tak było. Leczenie takich dolegliwości to długo proces, ale nie ma innego wyjścia. Jak zauważyliście jakieś zmiany w stanie zdrowia np. wypadanie włosów, utrata wagi bez wyraźnej przyczyny, osłabienie, ciągłe zmęczenie, to warto wybrać się na konsultację do endokrynologa. Nie wiem skąd jesteście, ale w psychomedic w Warszawie mają bardzo dobrych specjalistów, tam można się zarejestrować online, przyjmują nawet w weekendy,opieka medyczna jest na naprawdę wysokim poziomie.

W tej klinice naprawdę znają się na tym co robią więc śmiało można im zaufać. Mają specjalistów z różnych dziedzin ale jedno ich łączy - ogromne doświadczenie. Wystarczy sobie tylko przejrzeć internet i poczytać opinie o nich - mówią same za siebie. Co do rejestracji online to bardzo wygodne rozwiązanie.
adik356

Postprzez klamka » 29 Sty 2019, 15:36

pola90 napisał:Ja mogę polecić Dr Trycholog w Gdańsku - jest najlepszy!

Nie wiem czy udało mi się znaleźć odpowiednią stronę, ale masz na myśli tego trychologa https://drtrycholog.pl/ ? Mozesz napisać coś więcej na ten temat?
klamka

Postprzez pola90 » 30 Sty 2019, 14:12

Tak, tak. Dokładnie tą klinikę masz na myśli. Na ich stronie masz podane dokładne adresy i numery telefonów, także bez problemu. Ja cenię sobie tę klinikę za to, że lekarz traktuje na poważnie swoich pacjentów. Pyta, bada, doradza a potem leczy. Mnie leczono wykonując Mezoterapię z użyciem osocza bogatopłytkowego i efekty były widocze już po krótkim czasie. Bardzo się cieszę, że tam trafiłam :)
pola90

Postprzez karinabolek » 07 Lut 2019, 10:17

Pójdź do lekarza i zrób badania! Może masz niedobór witamin.
karinabolek

Postprzez fashionistka » 12 Lut 2019, 11:27

Hej ;)
Ja też miałam problem z wypadaniem włosów, na szczęście w pozbyciu się tego problemu pomógł mi szampon Caduta Orising. Zawiera on wyciągi z naturalnych składników, które działają nawilżająco oraz przeciwbakteryjnie, jednocześnie likwidując proces nadmiernego wypadania włosów. Serdecznie polecam!
fashionistka

Postprzez Alexa555 » 15 Lut 2019, 14:16

Nie ma nic lepszego na wypadające włosy jak wcierki czy stosowanie suplementów, które odbudowują zniszczone włosy czy paznokcie. Ja po ciąży zainwestowałam w preparat https://aptekadziecka.pl/product-pol-22 ... letek.html i dziś jestem bardzo zadowolona z efektów.
Alexa555

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości