idealne miejsce na wesele

Ślub, wesele, chrzciny, urodziny, uroczystości, imprezy, itd.,

Re: idealne miejsce na wesele

Postprzez metko » 03 Sty 2019, 12:28

moja przyjaciółka robiła wesele w pięknym Hotelu Niagara w Prudniku https://www.facebook.com/niagaraprudnik/ Hotel czysty i zadbany organizacja imprezy na szóstkę z plusem, ja jeszcze z mężem byłam tam na sylwestra. To był istny kunszt, zabawa trwała do rana a jedzenie było niesamowite, mięso rozpływało się w ustach. Ogólnie na plus hotel zachwycił wyglądem, zabawy tutaj sa świetne
metko

Postprzez kalinowskak » 09 Sty 2019, 12:38

Pewnie wszystko zależy od budżetu, wesele może być w luksusowym hotelu, zamku albo np: przyjęcie na sali bankietowej http://bankietowyrocher.pl/, wszytsko kwestia zasobności portfela i upodobań
kalinowskak

Postprzez Deborah » 11 Lut 2019, 12:50

Ciężko stwierdzić jakie jest idealne miejsce, dla każdego chyba jest trochę inne :) dla mnie idealne było to w którym robiliśmy - Wróblówka w Bielsku Białej. Najważniejsze że wszystko było dogadane dokładnie i dopracowane przed weselem więc wiedziałam dokładnie co i jak będzie się odbywać w tym dniu i nie stresowałam się zupełnie. Mogłam się w 100% cieszyć goścmi i tym dniem
Deborah

Postprzez wiktoria91 » 12 Lut 2019, 00:25

Byłam ostatnio w lokalu Artemida w Lublinie na weselu u mojego kuzyna i to było jedno z lepszych wesel na jakich byłam. Przede wszystkim bardzo ładna sala- nie za duża, nie za mała, jedzenie było bardzo dobre (co się rzadko zdarza), obsługa sympatyczna, mieli również dodatkowe atrakcje, wszyscy się świetnie bawiliśmy .kuzyn mówił, że pomogli im również wybrać dj, fotografa, że nie byli z tym sami i nie musieli aż tak się stresować.
wiktoria91

Poprzednia

Wróć do Uroczystości, imprezy, życie towarzyskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości