AGD

Re: AGD

Postprzez Uber25 » 11 Lut 2019, 21:26

Jeśli nie wiesz co masz zakupić to polecam odwiedzić ten sklep https://www.neonet.pl/. Mają bardzo duży wybór i pomocną obsługę w sklepach stacjonarnych których jest od groma. Często oferują różne promocje i zniżki pomimo tego że i ta mają niskie ceny. Przy zapisaniu do newslettera już pierwsze zakupy nawet do 50 zł taniej. Najlepiej zapoznać się z ich stroną albo odwiedzić sklep stacjonarny.
Uber25

Postprzez wygibaska » 12 Lut 2019, 20:19

No więc ja jestem wielką fanką firmy Kernau. Mam kuchnię wykonaną na wymiar, do której postanowiliśmy z mężem zakupić również lodówkę i piekarnik do zabudowy. Od razu wszystko zamówiliśmy od Kernau i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego sprzętu agd. Sama wysyłka i dostarczenie nie trwało długo, a sprzęty chodzą doskonale już rok.
wygibaska

Postprzez fashionistka » Wczoraj, 09:12

Hej :)
Ja również polecam Sprzęt AGD KERNAU. Urządzenia odznaczają się wysoką jakością, a dodatkowo dostępne są w atrakcyjnych cenach. Jeśli szukacie sprzętu AGD, który posłuży Wam na lata, to koniecznie sprawdźcie sprzęt AGD marki Kernau. Serdecznie polecam! :)
fashionistka

Poprzednia

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości