Szkolenia

Re: Szkolenia

Postprzez klamka » 23 Paź 2018, 19:10

O jakich szkoleniach tak naprawdę myślicie? Ja coraz poważniej myślę o zrobieniu kursu na terapia manualna . Jeśli prowadzicie gabinety masażu, czy gabinety rehabilitacyjne, to prawidłowa umiejętność wykonywania takiego masażu manualnego jest wręcz wskazana.
klamka

Postprzez Queash » 25 Paź 2018, 09:47

Każde szkolenia przynoszą coś pozytywnego. A czy ktoś z was zastanawiał się nad pracą w domu? Bez wychodzenia z domu i luźne godziny pracy? Zachęcam do przeczytania http://zatrudnienionline.pl/a,aozm. Wady zalety, takiej pracy, bo przecież nie jest to idealna praca.
Queash

Postprzez sanqi » 23 Lis 2018, 11:55

Świetne są szkolenia z branży beauty, można potem otworzyć salon albo prowadzić działalność dojazdową. Polecałabym między innymi szkolenie z przedłużania włosów.
sanqi

Postprzez Marta3 » 28 Lis 2018, 11:55

Tak, ja dość często chodzę na różne szkolenia. Ostatnio mocno zainteresowały mnie szkolenia aix organizowane przez Database Consulting Sp. z o.o. Moja branża wymaga ode mnie tego, by być na bieżąco z wszelkimi nowościami i ciągle się rozwijać pracując nad sobą. Gdyby ktoś chciał poczytać coś więcej na temat takich szkoleń to polecam zajrzeć tutaj https://dataconsulting.pl/p/opis_aixa/Implementacja%252Bi%252BAdministracja%252BAIX/ bo są tam wszystkie potrzebne informacje.
Marta3

Postprzez panienka » 02 Gru 2018, 20:46

W kwestii szkoleń, szczególnie odnośnie rozwoju osobistego, najwięcej do powiedzenia Z SENSEM ma Marcin Mańka. Ma sporo doświadczenia, dzięki czemu ludzie nie tylko chętniej go słuchają, ale też powielają jego słowa/rady. Prowadzi wykłady w niezwykle charyzmatyczny sposób, zarażając pozytywną energią swoich słuchaczy. Bardzo polecam, odmiana o 180 stopni po pierwszym szkoleniu!
panienka

Postprzez kesi » 07 Sty 2019, 23:21

kejti83 napisał:W każdej profesjo warto się doszkalać. Tutaj ciekawa oferta szkoleń dla fizjoterapeutów. ...

Jeśli chodzi o fizjoterapeutów to mój znajomy w zawodzie siedzi już od lat,ale stale szuka rozwoju. Teraz wpadła na pomysł że zrobi kurs psychoterapii i zaczął chodzić do warszawskiego Centrum CBT. Taki kurs tra 4 lata i po zakończeniu można ubiegać się o Certyfikat Terapeuty PTTPB . Podziwiam go, ale jak mam być szczera to bardzo dobrze robi bo poszerza swoje kompetencje i będzie miał możliwość pracy w kolejnym zawodzie
kesi

Postprzez YogaMama » 10 Sty 2019, 13:44

Uważam, że szkolenia wszelkiego rodzaju są super rozwiązaniem, jeśli chcemy podnieść nasze kwalifikacje zawodowe. Ja sama osobiście zapisałam się na szkolenia bhp dzięki którym mogłam mocno zwiększyć swoje kwalifikacje i rozpocząć pracę na wyższym stanowisku.
YogaMama

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości