drugi salon marco aldany

Tutaj możesz polecić /zareklamować ofertę gabinetu urody, studia odnowy, salonu fryzjerskiego itp.
!!! Tylko oferta powiązana z tematycznie z forum !!!

drugi salon marco aldany

Postprzez marianka » 13 Gru 2015, 12:39

hej, czy ktos byl juz moze w kolejnym salonie Marco Aldany w Wawie i moglby jakas recenzje zamiescic ? Szukam opinii bo potrzebuje dobrego cięcia, koloryzacji i moze lekkiej metamorfozy, mam juz swoich długich włosów dośc bo nie wyglądam w nich stosownie, tak mi sie wydaje. help. slyszalam, ze są spoko.
marianka

Re: drugi salon marco aldany

Postprzez jagodka3 » 15 Gru 2015, 16:18

marianka napisał:hej, czy ktos byl juz moze w kolejnym salonie Marco Aldany w Wawie i moglby jakas recenzje zamiescic ? Szukam opinii bo potrzebuje dobrego cięcia, koloryzacji i moze lekkiej metamorfozy, mam juz swoich długich włosów dośc bo nie wyglądam w nich stosownie, tak mi sie wydaje. help. slyszalam, ze są spoko.

no to tam Ci powinni "pomóc| :) ja robilam sobie ostatnio koloryzacje u marco aldany tam na Romera, fajny salon przestrzenny, dobrze sie tam czułam w rekach fryzjerki. Miala pewną reke i zaproponowala mi kolor mieszany z refleksami, bardziej brązowy a chcialam rudy. Ale wyglądam fajnie :)ogolnie polecam, ja wyszlam usatysfakcjonowana wyglądem - odświezoną fryzurką. Ogromny plus za dobre kosmetyki bo włosy są lśniące a wczesniej mialam matowe i wysuszone wlosy.
jagodka3

Postprzez wiola438 » 29 Mar 2016, 22:50

Jeśli chodzi o salon marco aldany, ja akurat mogę polecić Ci ich zabiegi. Miałam robiony keratynowy i muszę przyznać, że efekty były super. Słyszałam też wiele dobrego o Vitality - w przypadku zniszczonych włosów sprawdza się idealnie. Podobno je odżywia i regeneruje, co widać praktycznie od razu.
wiola438

Postprzez adik356 » 01 Kwi 2016, 07:18

Co do Vitality to akurat ja mogę polecić. Korzystam regularnie w MA z tego zabiegu, bo z natury mam słabe i cienkie włosy. Wcześniej stosowałam suplementy, odżywki itp. no i nie było efektu. W przypadku zabiegu efekty w zasadzie od razu widoczne. Włosy są miękkie, puszyste i mają dużo większą objętość niż "naturalnie".
adik356

Postprzez wiola438 » 06 Kwi 2016, 15:32

Ja coraz poważniej zastanawiam się właśnie nad zabiegiem Vitality, z tego co widzę, kolejna osoba go chwali. Po zimie mam zniszczone włosy, które potrzebują dawki 'zdrowia' :) Jeśli do tego będą jeszcze bardziej puszyste, na pewno stanę się ich stałą klientką :D
wiola438

Wróć do Gabinety urody, studia urody, salony fryzjerskie, itp.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości