Eldan Cosmetics opinie

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Eldan Cosmetics opinie

Postprzez dusia » 06 Gru 2018, 13:46

Witajcie. Czy znacie kosmetyki marki Eldan Cosmetics ? Jak działaja, czy są skuteczne ? Od jakieś czasu interesuje się składem kosmetyków i nie chcę już kupować tych drogeryjnych, które często podrażniają moja wrażliwą skórę. Obiło mi się o uszy, że ta włoska firma ma dobrej jakości kosmetyki. Szukam opinii, z góry dzięki :)
dusia

Re: Eldan Cosmetics opinie

Postprzez evelajna » 06 Gru 2018, 14:21

kosmetyki naturalne cenie sobie bardzo ale przyznam, że o tej firmie słyszę pierwszy raz zatem chętnie podepnę sie do tematu :)
evelajna

Postprzez dankalol » 11 Gru 2018, 06:51

znam i szczerze polecam kosmetyki tej marki. Sama odkryłam ją dopiero kilka miesięcy temu i dowiedziałam się o nich od mojej kosmetyczki, która sama na nich pracuje i do której po raz pierwszy trafiłam na zabieg nawilżający z ich wykorzystaniem. Odkąd używam ich regularnie także w domu zauważyłam już znaczną poprawę kondycji mojej skóry.
dankalol

Postprzez dusia » 16 Gru 2018, 13:51

dzieki dankalol za odzew :) a możesz napisać w wolnej chwili ( wiem, że przed świetami to wcale nie takie proste hehe ) jakich konkretnie produktów od nich używasz? Interesuje mnie w zasadzie wszystko - kremy, maski itd.
dusia

Postprzez dankalol » 19 Gru 2018, 17:37

wszystko zależy od tego jaki masz rodzaj skóry bo to od tego zależy dobór konkretnych produktów. Ja na przykład mam skórę suchą i bardzo lubię krem Idractive Moisture Daily Protection. Ma działanie ochronne i nawilżające. W składzie znajduje się m.in wit A i E, masło shea, pantenol czy olej ryżowy.
dankalol

Postprzez Tolka931 » 03 Lut 2019, 16:35

Też jestem zwolenniczką naturalnych kosmetyków i zawsze takich szukam na półkach. Nawet ostatnio znalazłam fajne hydrolaty - https://www.cocolita.pl/hydrolaty, z których można albo przyrządzić sobie tonik z innymi składnikami, albo stosować samodzielnie. Do mojej cery chyba najbardziej pasuje różany, który ładnie ją nawilża i do tego bardzo ładnie pachnie :)
Tolka931

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości