Co stosujecie do kąpieli?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Co stosujecie do kąpieli?

Postprzez ditan » 30 Lis 2018, 06:16

Bardzo fajny jest taki migdalowy olejek do kapieli od HB. Ma dobry sklad i skora po kapieli w nim jest nawilzona i slicznie pachnie. Taki olejek jest tez dobry dla skory wrazliwej. Mozna pomyslec o kupieniu sobie takiego, jesli mamy delikatna i wymagajaca skore.
ditan

Postprzez elzaaa » 05 Gru 2018, 20:57

Ja często dodaję do kąpieli sól magnezową https://www.bee.pl/bio-organic-foods-so ... 15718.html. Magnez to bardzo ważny pierwiastek potrzebny w organizmie.
elzaaa

Postprzez Finezjaq323 » 06 Gru 2018, 22:25

Wypróbujcie sobie AROMATYCZNA KĄPIEL VITAL - marki HB. Mega świetny płyn do kąpieli. Pięknie pachnie, odżywia skórę, jest taka miła w dotyku po kąpieli. To wyciąg z roslin i kwiatów - sama natura :)
Finezjaq323

Postprzez czekoladowa » 11 Gru 2018, 13:08

Bardzo fajne są olejki z firmy Barwa ( można je kupić w sklepie internetowym https://sklep.barwa.com.pl/ ) Mega delikatne do alergicznej skóry, ponieważ nie zawierają parabenów i chemicznych składników. Dla moich dzieci stały się lekarstwem w pozbyciu się bezpowrotnie zmian na skórze. Okazało się, że te zmiany nie były wywołane pokarmem, ale właśnie nieodpowiednio dobranymi kosmetykami.
czekoladowa

Postprzez NiebieskiDiament.pl » Wczoraj, 10:24

Zdecydowanie olejki! Aromatyczne, nadają odpowiedni klimat i nastrój podczas kąpieli, a przy tym również nas relaksują :) Wcześniej stosowałam także mydła naturalne, polecam w szczególności dla osób o wrażliwej cerze.
NiebieskiDiament.pl

Postprzez ameliiamarc » Dzisiaj, 11:52

Także polecam olejki z firmy Barwa, sama stosuje i jestem bardzo zadowolona. Tak jak opisała czekoladowe, ja tylko dodam, od siebie że są świetne.
ameliiamarc

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości