Prezent na 60 urodziny Taty

Re: Prezent na 60 urodziny Taty

Postprzez Alexa555 » 09 Lis 2018, 13:15

To był wyjątkowy dzień, i chciałam wręczyć tacie jakiś bardzo oryginalny prezent. Pomyślałam o zegarku, ale nie było mnie stać w tamtym momencie. Szybkie pożyczki online pozwoliły mi na zakup tego prezentu. Super sprawa - polecam.
Alexa555

Postprzez potomek » 17 Lis 2018, 12:12

Ja szkam eleganckiego zegarka na urodziny taty i trafiłem na ofertę https://protime24.pl/aar_m_Zegarki-Alfex_Zegarki-meskie-Alfex-4125.html Bardzo ciekawy wybór. Moj tata nie lubi bransolet, więc musi to być zegarek na pasku oczywiście skórzanym. Jest w czym wybierać, a też są na zegarki ceny promocyjne. Myślę ze z takiego prezentu tata będzie zadowolony
potomek

Postprzez BucikSklep.pl » Wczoraj, 16:35

Minęło już trochę czasu, więc jeżeli watek jest nadal aktualny to konicznie napisz na jaki prezent padł wybór, poza tym ja w dalszym ciągu uważam, że na tak okrągłą rocznice warto wybrać elegancki portfel dla taty.
BucikSklep.pl

Postprzez JogAnna » Dzisiaj, 10:47

Ja wraz bratem na spółkę kupiliśmy tacie wędzarnie bradley tak aby wszystkie złowione ryby na działce na mazurach mógł uwędzić. Jest to prezent o którym zawsze marzył.
JogAnna

Poprzednia

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości