Jaki prezent chłopaka

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Jaki prezent chłopaka

Postprzez husteren » 21 Paź 2018, 16:11

Może coś praktycznego jak np. portfel:
Image
Poszukaj czegoś na merg.pl - znajdziesz tu różne portfele, torby, plecaki. Generalnie jak nie wiesz co kupić, to najlepiej coś praktycznego ;)
husteren

Postprzez Beja01 » 22 Paź 2018, 09:27

Portfel to świetny pomysł, ale trzeba pamiętać aby włożyć do niego chociaż grosik, bo nie powinno sie dawać w prezencie pustego portfela. Ja w tym roku nie miałam dylematu z wyborem, wiedziałam, że muszę poszukać jakiejś ładnej torby dla męża na siłownię, w której wszystku mu się pomieści. W brew pozorom to niebyła taka łatwa sztuka, chociaż wybór jest ogromny. Wszystkie jakieś takie same, ale te w jagodowymkocie to zupełnie co innego, zdecydowałam sie na nuff duffel i dobrze, bo bardzo ją sobie chwali.
Beja01

Postprzez ObuwieMarcello.pl » 09 Lis 2018, 09:21

Także uważam, że portfel czy generalnie galanteria skórzana to bardzo dobry pomysł na prezent dla chłopaka który będzie zarazem praktyczny i sprawdzony na co dzień. Kwestia tylko wyboru ciekawej kolorystyki portfela.
ObuwieMarcello.pl

Postprzez MimiKlub » 14 Lis 2018, 11:49

Wiesz chłopakowi kup jakąś drobnostkę a za resztę kup tutaj śniegowce bo zima za pasem https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Sniegowce-damskie-119.html A poważnie to najpierw trzeba by znać jego preferencje żeby coś ci doradzić. Możesz mu kupić na przykład elegancką torbę do laptopa lub plecak?
MimiKlub

Poprzednia

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości