Odzież damska na zimę

Odzież damska na zimę

Postprzez ameliiamarc » 08 Lis 2018, 12:38

Dziewczyny gdzie przeważnie kupujecie ciepłe ubrania na trochę chłodniejsze dni. Dla mnie ostatnio udało się znaleźć świetny tani kardigan z ZOiO na zimę. Jedna zastanawia mnie co warto kupić aby móc się czuć ciepło gdy jeszcze trochę firma spadnie nieco bardziej poniżej zera. Może wy macie jakieś sprawdzone sklepy z ciepłymi rzeczami jak kurtki czy bluzy. Jeżeli tak, to będę wdzięczna za każdą propozycję.
ameliiamarc

Re: Odzież damska na zimę

Postprzez Liberałka » 08 Lis 2018, 15:05

Odwiedzam różne sklepy i kupuję to co mi się podoba ;) Zimą zawsze pamiętam żeby kupić wkładki amortyzujące do butów dzięki czemu jak chodzę po śniegu nogi praktycznie wcale się nie meczą.
Liberałka

Postprzez stefan3326776 » 09 Lis 2018, 07:10

Ostatnio jak kupowałem coś dla mojej zony to w sklepie została mi polecona strona internetowa http://wolieryaluminiowe.eu/ .
stefan3326776

Postprzez ObuwieMarcello.pl » 09 Lis 2018, 08:54

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Jeżeli chodzi o odzież jak i obuwie na zimę, warto szukać w dobrych oraz godnych zaufania sklepach internetowych, tutaj w szczególności polecam ObuwieMarcello, gdzie każdy znajdzie wysokiej klasy i jakości buty na każda kieszeń :)
ObuwieMarcello.pl

Postprzez MimiKlub » Wczoraj, 09:43

Jeśli chodzi o odzież zimową to co powiecie na takie botki https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki-damskie-103.html Bardzo duży wybór i nie wiem które wybrać? A może wziąć kilka par bo ceny są naprawdę niskie. Doradzcie coś proszę.
MimiKlub

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości