Jak się upiększyć do ślubu?

Ślub, wesele, chrzciny, urodziny, uroczystości, imprezy, itd.,

Re: Jak się upiększyć do ślubu?

Postprzez yona21 » 20 Sie 2018, 18:07

żaden kosmetyk nie zastąpni snu. Zrelaksowana kobieta to piękna kobieta. Więc może jakieś spa, dobra muzyka, książka? :?:
yona21

Postprzez dusia » 05 Lis 2018, 21:07

Ja także uważam że najlepiej zrobisz odwiedzając salon kosmetyczny gdzie specjaliści doradzą ci odpowiedni zabieg. W Krakowie polecam ci http://www.klinikabelize.pl/promocje , znajdziesz tam rozbudowaną ofertę, fachową obsługę oraz miły wystrój i atrakcyjne ceny. Ja sama często korzystam z ich licznych promocji które na stałe pojawiły się w ofercie.
dusia

Postprzez dariawaria » 06 Lis 2018, 11:44

mi się bardzo podoba jak panna młoda jest w minimalistycznej sukience i ma złote bransoletkiwtedy jej uroda gra pierwsze skrzypce :)
dariawaria

Postprzez dankalol » 08 Lis 2018, 23:46

Panna młoda musi być przede wszystkim wyspana :) A tak poważnie to najlepiej oddaj się w ręce dobrych kosmetyczek. Jeśli jesteś z Wrocławia to chętnie polecę ci mój, w którym ja często wykonuję różne zabiegi. Jest nim Coco-Time. Mają bardzo dobre opinie i dużo klientek. Pomieszczenia są ładnie urządzone i jest czysto. Panie kosmetyczki przemiłe i chętnie służą pomocą. Gwarantuje ci, że poczujesz się tam jak królowa !:)
dankalol

Postprzez Crystal89 » 09 Lis 2018, 20:58

Na pewno przyda Ci się przykładowo podkład mineralny w płynie 05 – Liquid Powder Mineral Foundation z Golden Rose http://malahit.pl/?s=golden+rose&post_type=product który dzięki delikatnej strukturze, ładnie się rozprowadzi na cerze. Dodając jej blasku i zakrywając wszelkie niedoskonałości. Teraz, że wrzucając do koszyka produkt Golden Rose i przykładowo Maskarę od Como Milano, Pomadkę od Como Milano, Puder od Como Milano, Krem Floslek Anti Acne, pozostałe marki zostaną przecenione o 50%. Także możesz rozglądnąć się jeszcze za innymi produktami.
Crystal89

Poprzednia

Wróć do Uroczystości, imprezy, życie towarzyskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości