Jaki kantor wybrać?

Re: Jaki kantor wybrać?

Postprzez silva » 30 Sie 2018, 21:54

Warto jest skorzystać z promocji na wymianę walut a najlepiej jeśli kantor okaże się na tyle dobry, że zostajemy przy współpracy z nim na dłużej. Ja tak poznałam Pluskantor, skusiła mnie promocja na pierwsze przewalutowanie a darmo (tak się oczywiście odbyło), a jako że spodobała mi się szybkość realizacji i spread ogólnie jest bardzo mały to do dziś korzystam.
silva

Postprzez Glori » 15 Paź 2018, 19:36

To jaki kantor online wybrać, zależy wyłącznie od tego, czego tak naprawdę potrzebujesz. Niektórzy szukają najniższych kursów, inni patrzą na to by wymiana była natychmiastowa. Jeszcze inni korzystają z różnego typu promocji. Teraz jest taki wybór kantorów internetowych, że można dowolnie wybierać i przebierać.
Glori

Postprzez silva » 23 Paź 2018, 00:26

Najlepiej jeśli kantor online posiada wszystkie wspomniane przez Ciebie zalety:) A wierz mi są takie kantory. Sama trafiłam na kompletną, nowoczesną usługę przewalutowania, dodatkowo z opcją odroczonej płatności, która idealnie zabezpiecza klienta przed zmianą kursu waluty w razie niespodziewanej konieczności dokonania transakcji.
silva

Postprzez adik356 » 03 Lis 2018, 00:13

Nie potrzebny ci kantor, jak skorzystasz z takiej karty wielowalutowej o takiej https://www.igoriacard.com/. Wygodnie, szybko i bez straty czasu na szukanie kantora. Do tego stawka jest o wiele bardziej korzystna. Można też płacić zbliżeniowo a pierwsza karta jest za darmo.
adik356

Postprzez silva » 08 Lis 2018, 11:30

Też ciekawa opcja:) Ja nie tracę już czasu na szukanie kantoru, bo dawno znalazłam kantor online którego usługa się świetnie sprawdza. Jest tanio, jest bezpiecznie i sprawnie.
silva

Poprzednia

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: fitnessika oraz 0 gości