Prezent na chrzciny

Prezent na chrzciny

Postprzez emilka66 » 06 Lis 2018, 17:58

Mam prośbę może doradzicie mi co kupić na chrzciny na prezent dla chrześniaka? Chce aby prezent był pamiątką , tak by mały po latach miło wspominał ten ważny dzień ale nie bardzo wiem co wybrać . myślałam nad czymś jak medalik https://www.swietymarek.com/srebro-meda ... 511,1.html . Co myślicie o tym ? Proszę o radę
emilka66

Re: Prezent na chrzciny

Postprzez miriam22 » 15 Lis 2018, 10:18

Myślę że to jest świetny pomysł, żeby dać dziecku pamiątkę na lata :) Jako chrzestny oczywiście pewnie dasz jakąś sumę do koperty rodzicom dziecka, a jemu jakąś małą zabawkę, poza tym fajnie jest dać pamiątkę chrztu. Myślę że ciekawym i oryginalnym pomysłem na taki rodzaj prezentu będzie srebrny obrazek z Aniołem Stróżem :) widziałam coś takiego na stronie: https://www.e-azur.pl/obrazki-sakralne Sklep znam, bo kupuje tam biżuterię i która odznacza wysoką jakością i precyzyjnym wykonaniem, więc z z tym obrazkiem będzie podobnie :) czyli będzie bardzo profesjonalnie i ładnie wykonany. Na obrazku można zamówić indywidualny grawer (za darmo) w którym można ująć życzenia dla chrześniaka lub jakiś cytat, przez co prezent stanie się bardziej personalny :)
miriam22

Postprzez Natalie » 15 Lis 2018, 11:19

W empiku są bardzo łądne albumy opisujace pierwsze chwile dziecka, ze wstawianiem wlasnych zdjęć.
Awatar użytkownika
Natalie

Miejscowość: pracownik biurowy

Postprzez Pomarańczarka » 15 Lis 2018, 12:15

Ja na chrzciny kuzynki kupiłam taki prześliczny dziecięcy baldachim który można przymocować do sufitu i on tak ładnie opada nad łóżeczkiem dziecka.Polecam wszystkim taki gadżet.
Pomarańczarka

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości